Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem jobban szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem jobban szereti a kocsijait mint engem? Vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van neki 3 kocsija. Ezekre egyáltalán nem sajnálja a pénzt. Bármennyit képes rájuk költeni. ÉN ha veszek valamit ami akárcsak 10 ezer forintnál drágább akkor meg magyarázz, hogy minek vettem, meg nem kell az, meg de drága volt, meg stb.

Múltkor vettem a teraszra egy rattan kör alakú ágyat. Olyan veszekedést csinált miatta, hogy majdnem visszakellet vinni. Az viszont már nem érdekes, hogy előtte nemsokkal több mint 200 ezerért vett gumit az ősrégi vacak terepjárójára. Ami csak azért van neki, hogy legyen.


Miért viselkedik így? Ha ő megengedi magának azokat a dolgokat amiket akar akkor én miért ne tehetném?


2013. jún. 1. 12:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
11%
bocsi, én is jobban szeretem a kocsimat, mint a férjemet, pedig nő vagyok, de annyit költök én is a kocsimra, hogy rettenet. kölcsönt is felvettem miatta, audi Q7em van, mindennél jobban szeretem
2013. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%
vess be új technikákat az ágyban!
2013. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

"audi Q7em van"

Így már értjük :D :D

2013. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

Nem a kocsiját szereti jobban mint téged hanem saját magát.

Ha nem a kocsik érdekelnék őt hanem a rattan kör alaku ágy téged meg a kocsik akkor abból venne egy 200 ezrest s tőled meg a kocsit sajnálná.

A kérdés miért vagy vele?

A pénze miatt?

Mert ha neked is van pénzed akkor dobd ki s keress fiatalabb pasit s vele költsd el a pénzed.

Ha ő keresi a pénzt, nem te, hát az huzós...

2013. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
És mindig ilyen volt? Egyébként megtehetitek, hogy ennyit költsön a kocsijára? Arra kéne rájönni, hogy mi váltotta ki belőle ezt. Ha már a kezdetek óta csinált ehhez hasonlókat, akkor buta vagy, hogy hozzámentél. Ha 10 év házasság után lett ez, miután megvette a 3. kocsit, akkor pedig valami történt a házasságotokban.
2013. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
74%

Van egy bölcs mondás:


Ha egy férfi kinyitja egy nő elött a kocsi ajtaját, akkor vagy a kocsi új, vagy a nő...

2013. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
vegyél autós jelmezt, tuti beléd zúg újra, és jó éjszakátok is lesz
2013. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
36%
amúgy milyen kocsijai vannak az uradnak?
2013. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
Tetoválj két márkás keréklenyomatot a fenekedre.
2013. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Jayts válasza:
65%
Egy biztos: kevésbé unja!
2013. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!