Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csalódtam a férjemben. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a férjemben. Lesz ez még jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tömören:Két gyermekünk van és egy svájci frankos lakáshitelünk. Most rögzítettük az árfolyamot,de így sem jövünk ki a fizuból. A férjemnek jó szakmája van és nem is szereti annyira a mostani mh.-ét,így keresgélt. Talált is egy nagyon jót,igaz messze volt és költözni is kellett volna. Akarta,meg is kapta az állást. Boldog voltam,mert úgy éreztem végre jobb lehet. Teltek a napok,egyre feszültebb lett,míg eljutott oda,hogy visszamondta,mert ő már nem bírta idegileg ezt a helyzetet. Ledöbbentem,dühös vagyok...
2013. jún. 3. 13:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Miért mindig a nők várják el hogy a sült galamb a szájukba repüljön? Te miért nem teszel azért hogy jobb, könnyebb legyen, miért csak a férjed dolga lenne ez? Keressél te is jobb állást, ne csak a férjedtől várd ugyanezt!
2013. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 djudit válasza:
84%
Mit nem bírt idegileg? A költözést vagy a felmondást?
2013. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
És?
2013. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Valószínű mégsem volt olyan tuti az állás, csak nagy rajta a nyomás és ezért vállalta volna el.


Állj mellette, ez most a legfontosabb.

Igen, lesz ez még jobb is, keressetek mind a ketten jobb állást, előbb-utóbb egyikőtök talál olyat, ami jobban fizet és a munkakörülmények is elfogadhatóak.

2013. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%

ON: Kedves Első! Áruld már el nekem hol láttál Te olyat leírva, hogy a kérdező csak a férjétől várja a megoldást? Nem mondta, hogy ő nem keres új, jobban fizetett munkát. Annyit írt, hogy a férje talált is és visszamondta. Mi lenne, ha értelmes válasz híján inkább hallgatnál?


OFF: Kedves Kérdező! Ez csak rajtatok múlik, nektek kell megbeszélnetek. Ha a férjemnek olyan indokai lennének, amelyek valósak, akkor én nem csinálnák problémát belőle. Tovább keresnék vele együtt, egy mindkettőnk számára elfogadható megoldást.

2013. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a problémád. Férjed dolgozik, jól keres.

Próbált munkahelyet változtatni, mert nem érzi jól magát a jelenlegi helyén, és talált is egy másik állást. Valamiért mégis úgy döntött, jobb a régi munkahelye, mint az új, és ott marad. Így nem változtatott. De továbbra is dolgozik, továbbra is viszi haza a fizetését.


Nem értem, miért csalódtál a férjedben? Hadd döntse el ő, melyik munkahelyen szeretne dolgozni.

2013. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem voltam olyan sosem,hogy várjam a sült galambot. Igaz most Gyed-en vagyok a kisebbik gyerekkel,de mielőtt szültem 8 évet voltam a munkahelyemen,valamint másodállásom is volt,hogy jobb legyen. Várnak vissza Gyed után. A férjemnek már ez a harmadik hasonló eset. Amúgy 1 héten legalább 2x jött úgy haza a munkából,hogy elege van. Ez az egész munkakeresés is az ő mániája volt,én sosem kértem.
2013. jún. 3. 14:03
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miért nem mész vissza dolgozni? A fizetésed gondolom több, mint a gyed, úgy már csak kijönnétek hó végén.
2013. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
6-os: Te hol olvasod, hogy jól keres a férje? Ha jól keresne gondolom nem keresne másik munkahelyet.
2013. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A kicsi még egy éves sincs. Nem fogom bölcsibe adni...szerintem neki még mellettem a helye.
2013. jún. 3. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!