Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek nagyon megváltozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek nagyon megváltozna mit tennétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem eléggé le van butítva, de nem akartam oda hosszabban kifejteni.

Több éve együtt vagyunk, együtt élünk. Néhány éve elkezdte építeni a karrierét, ami nagyon megy neki, folyamatosan fejlődik. A probléma ott kezdődik, hogy nagyon megváltozott közben. Anyagias, távolságtartó, szinte rideg ember lett. Nem ilyennek ismertem meg.

Ez már odáig fajult, hogy a maximalizmusát kivetítette rám is! A teher akkora rajtam, hogy gyakran elsírom már magam amikor egyedül vagyok.


Hogyan mászhatunk ki ebből, úgy hogy ne kelljen drasztikus lépéseket megtenni?



2013. jún. 4. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit takar az,hogy a kevesebb pénzt már el sem fogadja tőled?
2013. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ameddig ugy érzi, hogy nem vagy kész drasztikus lépésekre, semmi reményed. Magyarázd meg neki, hogy te valoban támogattad a Pisti karrier épitését, de mostmár István ur, akinek sz-rsz a karrierjére, mert neked a Pisti kell, aki a társad, párod volt. Akivel voltak közös céljaid.
2013. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezelőtt rengeteget költöttünk mindenfélére, amit én is fizettem elég nagy arányban. Nem feltétlenül szükséges dolgokról beszélek. Most viszont a rezsi rám eső részét tudtam neki kifizetni.
2013. jún. 4. 11:02
 14/14 anonim ***** válasza:

ajaj.. nálatok nagy a baj! rémisztő dolgokat írsz!


A kérdésedre válaszolva: sehogy, drasztikus lépéseket kell tenned...


ennek a kapcsolatnak annyi..ugyanis ha működne a jó szex, azt mondom talán...

..de nálatok már az sincs. ez úgy bukta, ahogy van. tessék kiszállni...most! ...a sok feszültség, az ebből eredő betegség, a lepukkanás, gyerekvállalásnak annyi...


új kapcsolat, tanulságokra alapozva.

2013. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!