Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne kamasz fiatokról/lányatokról, hogy maszturbál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 23:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem szólnék. Ez is hozzátartozik az élethez. Csinálja ha jól esik neki, csak ne ellőttem..

2 felnőtt fiam van..

2013. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék semmit. Nem tudom hogy derülne ki. Ha rányitnék akkor utána próbálnék vele beszélni arról, hogy emiatt ne szégyellje magát előttem természetes dolog. De nem lihegném túl, hogy ne legyek túl sok, így is ciki lenne neki.
2013. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem is tudom, talán felakasztanám magam.:)))) Különben semmit, rengetegen csinálják. Talán szerinted bűn, vagy árt? Szerintem egyik sem. Mellesleg, a fiam is csinálja.
2013. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Tök természetes dolog, én is csináltam.
2013. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, teljesen természetes dolog! Én is csináltam már 10 évesen, mert jó érzés, egy rossz szavam sem lehet :D
2013. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Semmit.
2013. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Elvinném a szemészetre, hogy még időben megállitsák a vakulási folyamatot.


2013 VAN B+

2013. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 18. 23:15
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Te most a beijedt kamasz vagy? :) Mert akkor nyugi, szüleid felnőtt emberek, hidd el tudnak pár dolgot a világ működéséről! :)
2013. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

Mindenki csinálja! Csak nem vallják be. Ez a nemi érettség velejárója. Teljesen egészséges. Segít megismerni a tested.

Bigott, álszent körökben oltják az embert azzal, hogy micsoda szégyen meg bűn!

Az emberben elültetik a szégyen érzetet pedig nem kéne.

Mindenki átesik ezen kamaszkorában.

A szülők némelyike különösen megijed mert nem tud, mit kezdeni a gyereke intimitásával.

El kezd érni a kamasz, biológiailag már kész a nemi életre de a szülő meg nem képes beszélni róla mert iszonyúan kínos neki.

Ilyenkor inkább kiakadnak, hogy hú a gyerek masztizik.

Nem kell nagy feneket keríteni neki.

Csinálni fogja ezt később is ha felnőtt lesz.

Ez nem egy kamaszkori csökevény vagy viselkedés zavar!

2013. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!