Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha a feleségetek ezzel az ötlettel állna elő? (lent)

Figyelt kérdés
Az ötlet: A születendő gyermekkel egy bizonyos ideig az apa maradjon otthon gyesen, hogy így ő is jobban részese legyen a babázásnak, és az anya se fásuljon be.
2013. jún. 10. 16:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha az apa is benne van, miért ne ?
2013. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
és ki fog dolgozni? csak akkor kellene ha jobban keres mint az apa.
2013. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Méjveder válasza:
100%
Ha jól tudom ez Svédországban törvényben van. Szülés után a férfinak is otthon kell lenni a gyerekkel egy fél évet vagy valahogy így. Nem lehet ez olyan rossz ha közben az ember nem veszti el az állását.
2013. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
11%
Hogyan lehet egy gyereknevelésbe belefásulni...??? Szerintem egy anya, ki így gondolkodik, nem is igazán akar gyereket! Szerintem...
2013. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
A kivitelezés nehézkes lehet: az első időben az anya kell a gyereknek (szoptatás, az anya is gyógyul, stb). Utána meg már úgyis ő fog jobban érteni a gyerekhez, az apa adott esetben meg sem tudja nyugtatni a síró babát, hiába próbálja (sok esetben még az anya sem...). Pár éves korában esetleg. Én inkább azt javasolnám, hogy az apa már az elejétől foglalkozzon sokat a gyerekkel, anyának legyen pl. egy pihenőnapja, stb. De 1-2 éves kor előtt az állandó gondozó is fontos lenne...
2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen jó ötlet. Én biztosan megtenném a feleségemért. F/30
2013. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

születendő öcsémmel apu megy gyesre, mert anyunak magasabb alapvetően a fizuja, viszont vezető pozíció miatt elég necces is lenne otthagynia huzamosabb ideig a melót. ha nekem lesz gyerekem, szerintem én szeretnék otthon maradni vele, bár mindkettőnknek elég nehéz lesz kiszakadni a munkából, mert emberekkel fogunk foglalkozni. majd meglátjuk.

19L

2013. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
2%

Egy Apának elég az a kis részesedés is, ha néha megfürdeti a gyereket vagy nagyobb korában hétvégente elmennek kocsikázni/motorozni, szórakozni

A nőnek a dolga hogy otthon legyen vele, én be diliznék, és nem mennék bele hogy hónapokig otthon legyek munka nélkül

és még nem is a pénz zavarna, hanem a munka hiánya

31/f

2013. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A családban volt ilyen eset. Az apának nem volt biztos munkahelye, az anya jól keresett, a gyerek jól elvolt az apával.

Különben mi az, hogy az anya nem fásulhat bele?! A gyereknek két szülője van és mindkettőre szüksége van. A szülőknek pedig a pihenésre van szükségük.

Szerintem ez egy jó megoldás, simán be lehet vállalni.

2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

Ez elméletben mindig olyan jól hangzik, csak a mai munkaerőpiaci helyzetben abszolút nem biztos, hogy anya pl. 1,5 után vissza tud menni dolgozni, mert lehet, hogy addigra már nincs is hova. Aztán ha igen, lehet, hogy apa marad utána hoppon. Ha minden klappol, és mindkét fél fizetéséből megél a család, akkor tök jó.


Lenne. De pl én akkor is hívogatom a párom, ha elutazom és otthon marad a kutyával, hogy mindent jól csinál-e, el tudom képzelni milyen dekoncemtrált lennék a munkában, ha egy kisbabát bíznék rá :D :D Anyukámra hamarabb rábíznám :D De ez csak egyéni hülyeség.

2013. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!