Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegek, anyukak szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegek, anyukak szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Szoval a ferjemmmel van a gond, mostanaban nem birom annyit veszekszunk! Mindennap eljar munkaba sajat autoval es vannak utasai, de az ami zavar,hogy a tizen eves lanyokat is hordozza, folyton csong a teloja reggel este,hogy "eltudsze reggel vinni"?.Meg ertem hogy az idosoket viszi akiknek nehez el gyalogolni de ezek a fiatal lanyok, lofralni azt tudnak.

Meg fizetik amiert elviszi oket de zavar, nem vagyunk mi arra a buszjegy árára ra szorulva, en is el tudok 3 km-t a megalloig gyalogolni a 15kg-os fiammal a nyakam kozott es senkinek nem logok a nyakan, meg oldom egyedul a dolgaim.Hiaba mondom neki, mert o azt mondja minden penzforras jol jon, de azt ra is kolti az autorra.


2013. jún. 11. 09:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs, de engem is zavarna, ha a férjem fiatal fruskákat furikázna...
2013. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
De hogyha meg a férjed lerendezte, mi a gond? ha vmelyik nagyon vérszemet kapna, nyilván lerendezné őt is a férjed. Sztem túlféltékeny vagy és egy igazi hisztérika... neked semmi nem jó ezek szt. A férjed sztem csak udvarias, és elviszi ezeket a nőket...
2013. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem itt barmit meg lehet kerdezzni, azert van ez az oldal nem? Hasznaltam en az autot de most gyed-en vagyok, azzal jartam dolgozzni.Es nem hisztiztem, csak azt hiszem nekem is vannak jogaim.
2013. jún. 11. 10:05
 14/18 A kérdező kommentje:
Feltekenysegrol szo nincs SOHA, csak a ferjem haza er, es puff le a feneket a szamitogep melle, es en takaritom a koszos autot mert falun lakunk es amikor 4 saras ember be ul az ezrt van amit porszivozni.
2013. jún. 11. 10:09
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Akkor válj el. Ezek szerint nem csak ez nem stimmel nálatok. :) Szánalmas már a kérdés is szerintem. Mi lenne, ha leülnél mellé, amikor letottyan a géphez, kikapcsolnád, és kommunikálnátok? Tudod, intelligens emberek között ez egy régi jó szokás. Megold sok gondot.
2013. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rendben ugy lesz, el vallok egy ilyesmiet 15 ev hazzasag utan. Koszonom az ediggi valaszokat!
2013. jún. 11. 10:18
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lenne, ha a kedves válaszolók zöme lenne ilyen helyzetben...engem például nagyon is zavarna! Oké oké, azok a kis fruskák fizetnek a szolgáltatásért, én mégis kifejezetten mérges lennék, ha a férjemmel emelett még beszélni sem lehetne. Valahogy kommunikálj vele erről, ha jól értelmeztem, nem is az övé az autó, tehát igenis van beleszólásod a dolgokba! A másik dolog, hogy takarítsa a férjed az autót, ha ő használja! A két csajnak pedig meg kéne mondani, hogy lányok, ez az én kocsim, járjatok busszal:)
2013. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

.Probaltam az este is beszelni vele, de annyi volt mint falra hányt borso.

Ez van sajnos mast nincs mit tennem, el kell fogadjam igy...

Kertem, hogy ne vigyen ilyen fiatal lanyokat mert vannak emberek akik celozgatnak hogy a ferjed igy a ferjed ugy!

O azt mondja, csak a penzert teszi, de akkor is nagyon zavar engem, ráadasul ide jonnek be az udvarra es elol a ferjem melle csücs le.De nem is fizet mindegyik,mert ma is olyant vitt aki soha nem fizetett, es meg az apja is tartozik penzunkkel...erre is ra kerdeztem es azt mondja csak szivesegbol viszi el. Na jo akkor vigye, en meg probaltam...majd valtoztok hamarosan.

2013. jún. 12. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!