Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt felesegek, anyukak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt felesegek, anyukak! Szerintetek miert lepett felre a parotok?

Figyelt kérdés

Sok ilyet latok-hallok.

Hogy oszinte legyek en nagyon ugy latom hogy nem csak a ferfi a hibas.

Nyilvan ha jol erezne magat egy kapcsolatban akkor nem tekintene felre.


Pl. asszonyka aki ok regen dolgozott, most mar csak a kislannyal van otthon. Takaritani nincs ideje, fozni hat azt eddig bszott. A haz fut. Ok sokat kell a kislanyt tancra meg ide-oda hurcolgatni. De basszus 2 ora alatt puccba leht vagni a hazat es nem a 20 centis pormacskat kerulgetni.

Ferjnek anno nem fozott.

A ferjjel anni heti 1x szexelt. Most mar akarna, de van mas...


Masik. Amikor a no total elhagyja magat. Azert sztem 4 vagy 10 ev hazassag utan ha nem is ugy mint amikor fiatalok voltatok de illenek hogy kinezni... Amikor latom hogy a no epphogy magara kapott valamit egy esemenyre a pasi meg persze hogy mast dug ha az asszony meg egy vacsorara se tudja megmosni a zsiros hajat "mert o dolgozik" a normalis ember dolgazik, megis meg tudom mosni a hajam este...


Ok a pasikat se kell felteni,

de allandoan azt halljuk hogy mekkora szemet meg kocsog.

Hat en nokent ezt maskepp latom.


Nagyon remelem

hogy nem felejtem el az ilyen aprosagokat ha ferjem lesz...


2013. ápr. 21. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz, nyilván azért lép félre, mert otthon nem kap meg mindent. Ettől függetlenül nem biztos, hogy nem szeretik egymást. Sokszor bár hihetetlen, pont a harmadik ment meg egy kapcsolatot. Tapasztalat..
2013. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!