Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek mellett is nyugodt,...

Kisgyerek mellett is nyugodt, kiegyensúlyozott anyukák, feleségek, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Tudom, egyszer mindenkinél elszakad a cérna, nincs olyan nő akinél nem. De én annyira ideges vagyok nap mint nap, ingerlékeny. Fel tudok robbanni lányunk egy egy "érdekes" húzása miatt, párom egy rossz szója miatt. Mint egy időzített bomba :( Menzesz előtt ez még megszorozva 2-vel.


Tudtok tanácsot adni, h kiegyensúlyozott, türelmes jó anya, feleség lehessek?


(Más: lehet ennek az idióta viselkedésnek köze pl fogamzásgátlóhoz?)


2011. nov. 14. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Hagyd el a fog gátlót,és szedj magne b6 ot,meg még valamit,pl.valeriánát a huzos napokon.
2011. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz előtt nagyon tudom javasolni a Magne B6 Femina pezsgőtablettát, velem csodákat tett.

A fogamzásgátlót én szülés után 2 hónapig szedtem, de tiszta idegbeteg lettem tőle, pedig tök enyhe, szopi melett is szedhető fajta volt.

Reggel-este magnéziumot és Béres cseppet szedek, minden nap megiszom egy grapefruite kifacsart levét, és ha kicsit húzósabb napom volt, lefekvés előtt beveszek 2 Sedacour forte-t úgy alszom mint a bunda, és kipihenten ébredek (mint a reklámban de tényleg).

És nagyon értékes az a heti 2-3 óra, amit az embre lánya fodrásznál, kozmetikusnál vagy vásárolgatással tölt, de nekem mondjuk kikapcsolódás a főzés is.

2011. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Segíthet szerintetek váltás egy más fajta tabira, vagy csak ha nem szedek semmit, annak lehet értelme?


Mennyibe kerülnek ezek amiket felsoroltatok?

2011. nov. 14. 11:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sport, citromfű tea. Csodát tesznek.


4 gyerkőcös anyuka

2011. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ahh, mintha én írtam volna ki a kérdést! Főleg a hétvégék nehezek, amikor együtt az egész család. Sajnos. :( Tegnap is már bőgtem és kiborultam. Kipróbálom én is azt a Femina pezsgőtablettát. Sajnálom, hogy segíteni nem tudtam, de azért leírtam, hogy tudd, más is ilyen helyzetben van. Bízom benne, hogy sikerül uralkodni magamon. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és én is szedek fogamzásgátlót, Lindynette 20-at.
2011. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon egymásra találtunk (sajnos) ... én ugyanezt szedem mint Te, Lindynette.
2011. nov. 14. 12:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja és 3,5 éves a kislányom :)
2011. nov. 14. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Én Milligestet szedek és ugyanez.

Gondoljátok, hogy a fog gátlótól feszültebbek lehetünk?

2011. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11.18-tól kérdezném, hogy a Béres csepptől nem lett nagyobb az étvágyad? Köszönöm
2011. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!