Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit várhat a férfi a nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhat a férfi a nőtől?

Figyelt kérdés
Mi a kötelessége a nőnek? Mármint minden házimunka ráhárul, gyereket nevel, és kiszolgálja teljesen a férfit, akinek csak annyi a dolga, hogy pénzt keressen?
2013. jún. 15. 23:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha valaki ilyen életre rendezkedik be, mert valamiért jónak látja, az később elég rendesen meg fogja szívni.

a legelső időkben még a falatot is betettem a párom szájába kis túlzással élve, de időben kapcsoltam, h így magam alatt vágom a fát.

szép lassan bíztam rá egyre több feladatot, megtanítottam a házimunka apróbb részeire, h ne mindent nekem kelljen.

mindketten dolgozunk, igazságtalan lenne ha ő csak hazajönne és feltenné a lábát, míg én körbenyalom a lakást.

az egy dolog, a párom több pénzt keres mint én, de a munkaideje egyikünknek sem kevesebb, szóval nem járja, h a magasabb anyagi elismertségért cserébe még a házicselédje is legyek :P


nem könnyű feladat egy anyuci elkényeztetett kisfiát befogni a házimunkára, de mivel én nem nehézségnek, hanem kihívásnak kezelem, így gyakran még szórakoztató is :) mivel látom a fejlődést, így nem érzem hiábavalónak a "munkát".

biztos lesz pár ember, aki majd megkövez, h én meg akarom változtatni az embert, akit szeretek. de kérdem én: miért gonoszság segíteni valakinek új dolgokat tanulni?

2013. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!