Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A "Férfi"-nek rendbe kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Férfi"-nek rendbe kell raknia a "Nő"-t?

Figyelt kérdés
Elvárják ezt a Nők? Ha igen, milyen szinten?

2013. jún. 5. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, uralkodni felette, vagy a saját tulajdonodnak tekinteni? Asszony verve jó? Na menjetek már a középkorba vissza, vagy a nők is lekevernek nektek, jó nagyot.
2013. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja persze, cigóknál ez a divat, ütni-verni, főleg ha a pasi jól be van rúgva, aztán kidobni az útszélre, "dolgozzon". Ez családon belüli erőszak és büntetik.
2013. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam mondani a páromnak viccből, hogy "rakjon rendbe", ha szexre vágyom. :)


Komolyra fordítva: 21. századi párkapcsolatban nem normális, ha bárkinek bárkit rendbe kell rakni. Jó esetben ugyanis két felnőtt személyiség létesít kapcsolatot, akik képesek együtt élni, együttműködni békében, kultúrált módon megegyezve minden kérdésben.

2013. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A Nőnek helyre kell tenni a férfit?
2013. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit?

Nem értem a kérdést....(pedig nem tuok róla, hogy szövegértési problémáim lennének...)

2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es.. Én az mondom, csináljon meg:):)
2013. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen "rakjon rendbe" Ha kell számíthassak rá, legyen ez neki természetes. Ha magam alatt vagyok vidítson fel, ha kicsit "hisztizek" érje el, hogy kibéküljek magammal. És legyek mindig szexuálisan kielégítve :D

Igen ezeket elvárom. De szerintem egy férfi is egy nőtől :)

2013. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben, ha szerelmes vagyok, szeretek valakit, akkor olyan vagyok, mint egy gondozott kert. Amíg a társam fenntartja az okot, addig olyan is maradok, de ha nem tart rendben(elhanyagol, megnyertem-már-nem-kell-törnöm-magam, elmúlik a részről a romantika), akkor én is "begazosodok", végül a nőséget se tudom megélni nőként. Zavart okoz a szexuális életemben, a férfiakhoz való normális viszonyban(kolléga, barát). Ha a férfi a nőbe időt és erőt fektet, akkor azt visszakapja amúgy.
2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

En meg azt mondom, hogy vannak "Nõk,akiket rendbe kell rakni"!

Pedig én nõ vagyok, de néha látom, hogy a Nõ mindent megenged magának és a férje,párja meg papucs lesz mellette.


Viszont általában az ilyen Nõk "szerencsésebbek"!

2013. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!