Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan férfi aki 22-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki 22-24 éves korában házasodik? Vagy hülyeség és inkább élje ki magát az ember. És rá ér 29-33 évesen.

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 25 éves volt, mikor összeházasodtunk. Nem látom rajta, hogy bánná.
2013. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

" Van olyan férfi aki 22-24 éves korában házasodik? "


-te nem itt élsz,hogy ilyen h-t kérdezel ?

2013. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém 24 volt (10 éve), mikor nősült, a bátyám 23 nősült (20 éve), a férjem 25 mikor elvett, a barátaink közül sokan 23-25 évesen házasodtak. Mindenki boldog házasságban él, egészséges, asszonyt nem csalja, nem idegbeteg, szép gyerekek vannak. Szerintem emberfüggő, de nem hülyeség.
2013. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a házasság jó esetben nem kor, hanem kapcsolat kérdése.


Mondjuk 20 év alatt abszurdnak érzem, de mondjuk 22-24 évesen már nem feltétlen az.

De csak azért, mert betöltöttünk valamilyen kort, elég butaság összeházasodni az aktuális párral. Akkor érdemes házasodni, ha mindkét fél érettsége megvan egy ilyen döntéshez és a kapcsolatuk is tart már ott.

2013. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Férjem 23 éves volt, amikor összeházasodtunk. Nem bánja, szerinte az sem változtatott volna a kapcsolatunkon, ha hamarabb házasodunk :) Volt már komoly (többéves) és kevésbé komoly (pár hónapos) kapcsolata előttem, ilyen szempontból kiélte magát, az alkalmi kapcsolatokra pedig sosem volt igénye. Kiélni magad nem azt jelenti, hogy meg kell d*gni 100 csajt az esküvő előtt, mert különben félremész, és foghatod erre....
2013. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Én azt sosem értettem, hogy miért kéne "kiélnie magát".


Aki 15-25 éves kora között nem éli ki magát azzal valami baj van :) Illetve a házasság után se áll meg az élet.

Ráérni ráér, ha úgy akarja, de ez hülye indok.

2013. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Ő 19 volt én 17. 19 éve élünk boldogan.
2013. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

A 24-29-ig nem játszik?


Szerintem ez az ideális...

Persze mindenkiek más, mert más élethelyzetben él éppen.

De ez az a kor, amikor általában az ember befejezi a sulit, már dolgozni kezd, teljesen önállóvá tud válni szülőktől is függetlenül.

Megtalálta mar ( pozitív esetben) a párját pl az egyetem alatt, avgy előtte, vagy éppen az új környezetben amikor dolgozni kezd stb... Így ddig már együtt vannak annyi ideje, hogy összeköltözve kipróbálják egymást,mmajd házasodjanak...a gyerekvállalás nekem30 alatt szimpatikus, de aki 29 évesen házasodik, annak nem biztos hogy javasolnám(kivéve, ha évek óta együttvannak a párjával), éljenek egy ideig a párok kettesben is....


De lehet elfogult vagyok, és azért ideális nekem, mert nálunk így történik... 27, és éppen 26,5 évesek leszünk az esküvőnkkor, 5 éve leszünkegyütt, 3,5 éve együtt is élünk...

2013. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez a házasságkötés dolog sok esetben ma a pénztárcára és anyagi helyzetre vonatkozik leginkább, és utána jön a "ráérsz még hova sietsz" duma

Apu 23 volt mikor elvette anyut, ez volt olyan 87-ben, 92ben jöttem én


Azt mondom hogy ilyen hülye világban az sem baj ha 35 évesen házasodsz ha akarsz, én előtte felakarok építeni egy lakást, egzisztenciát, utána jöhet a nő, addig meg kizárólag ismerkedek és tapasztalatokat szerzek

21/F

2013. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érettség kérdése,lehet valaki negyven évessen is szoknyavadász,olyannak meg minek házasodni.
2013. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!