Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az normális "kérés" a férjemtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális "kérés" a férjemtől, hogy ha azt akarja, hogy ha ő itthon van vagy valahova elmegyünk és velünk van, akkor ne telefonáljak senkivel, ne sms-ezzek senkivel, ne internetezzek?

Figyelt kérdés

Barátaim nemigen vannak, 2 van, de nem napi a kapcsolatunk, évente 4x találkozunk,ezért szüleim, tesóm, unokatesóm az, akikkel telefonálni szoktam, de nem órákon át, max 10 perc.

Már kérdezték tőlem, hogy miért van az, hogy péntek délutántól hétfő reggelig engem nem lehet elérni.

Olyan is volt, hogy azért szólt a férjem, hogy amíg utazunk( vagyis ő vezet, mi is ülünk mellette a kocsiba,addig se telefonáljak, pedig akkor nem is veszem el semmi más fontostól az időt azzal, hogy telefonálok).

Ő esténként szokott internetezni, olyan 1 órát átlagba.


2013. jún. 20. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem normális dolog.Nem a középkorban élünk.Ha meg ő internetezik,akkor mondd meg neki,hogy akkor ő se tegye,ha tőled elvárja,hogy ne tedd
2013. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Èn ezen tuti kiakadnék, hogy neki netezni lehet esténként nekem meg nem.

Nálunk nincsen ilyen. Habár mióta laptop, okostelefon van már szoltunk rá egymásra, hogy most családi élet, de akkor mindig vissza zökkentünk. De telefonálás vagy sms írás soha nem volt tilos. Csak a netezés, játszás, ha haza jön és míg a gyerekek nem alszanak addig hanyagoljuk. Autóban meg nem is értem mi baja van. Mert hát valahogy kell tartani a kapcsolatot a külvilággal.

Megkérdezted töle már miért fáj ez annyira neki? Mit csinál ha csörög a telefonja mikor együtt vagytok? Akkor hagyja csörögni? Mi van ha valakinek baja van és azért keres?

Soha nem tiltanék meg semmit sem a férjemnek és ö sem nekem, mi csak kérni szoktuk egymást hogy kevesebb legyen.

2013. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Az én férjem is ilyen sajnos,teljesen ki akar sajàtítani... Én eleinte próbáltam megfelelni neki,de egy nap arra keltem,hogy teszek rá magasról,nem hagyom,hogy elnyomjon :D több éve ennek
2013. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 20. 08:28
 5/21 A kérdező kommentje:
Hogyan tettél rá? Mondtál neki valamit? Magadban ezt hogyan rendezted el lelkileg?
2013. jún. 20. 08:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ez nem normális. A következő az elsz hogy ki sem lépgetsz otthonról. Mi az hogy nem telefonálhatsz? Ja és amig ö netezik te mit csinálj? nézd ahitattal? vagy masszirozd közben a nyakát????
2013. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális kérés. Ez az egyetlen ilyen furcsasága feléd?
2013. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem pont ugyanez, de hasonló agymenése az én páromnak is van - ő utálja, ha este hív valaki, vagy én hívok fel valakit ( anyumról, testvéreimről van szó) - állandóan vágja a fejeket, ha megszólala a telefonom, pedig épp azért este telefonálok, mert egész nap egyedül vagyok a picikkal( 5 hónaois, és 2 éves) , így nem tudok nyugodtan beszélni. Engem nagyon zavar, hogy korlátozni akar, vannak is viták rendesen :(
2013. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja, hogy itthon henyélsz egész nap, mért nem érsz rá akkor telefonálgatni, ha egyáltalán kell telefonálnod valakivel mert a férjed és a gyerekeid nem elegek neked.
2013. jún. 20. 09:12
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Ajjaj, szerintem itt nagy a baj...
2013. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!