Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi a legnagyobb korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a legnagyobb korkülönbség egy kapcsolatban/házasságban, amivel eddig találkoztatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 16:58
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
6%
80 éves a férjed nem semmi nem szégyelled?Durva nagyon nem lehet egy gusztusos látvány pucéran fiatal nő vagy még és egy öreg vén ember kell?Jesszus
2013. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Engem sokkal inkább az érdekelne, nem hiányzik-e a szex?
2013. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Biztos nincs már:))Ő tudja mit miért tesz.)Ha neki jó akkor jó:)
2013. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
11%
Mondani mindent lehet:)Nem hiszem el ezt a nagy korkülönbséget
2013. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
87%

Ez az utolsó néhány hozzászóló liba el sem tudja képzelni, hogy a szexen és "Barátok köztön" kívül is van élet a földön!

(...és egy párkapcsolatban is!)


Persze ahhoz némi IQ is kellene...

...bár sokan megelégszenek, ha annyira "okos" a nő, hogy hazatalál a vegyesboltból.

2013. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

A főnökömnek 34 évvel idősebb a férje, ő 31 éves, van gyerekük is.

Ráadásul ugyanitt dolgozik, nem a közvetlen felettese de feljebb van a ranglétrán, gondolom volt köze ahhoz, hogy a feleségéből kevés tapasztalattal osztályvezető lett.

Egyébként kedves nő és főnöknek sem rossz, inkább ő mint a tapasztalt vén hárpiák.

2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinél 30 év korkülönbség van.Hát megmondom őszintén a párom 60 éves és évek óta már nem megy vagy nem úgy megy a sex mint kellene és igen azért hiányzik ez az igazság.Ne mondja valaki,hogy egy egészséges érett fial nő megtud nélküle lenni.Oké napokig hetekig bírja az ember de esetleg tovább?Tudom,hogy nem az a fontos egy kapcsolatban de hozzátartozik és igen is azzal is kell foglalkozni.Nálunk sajnos nincs és rossz de hát nem tudunk mit tenni max megyek.
2013. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
41%
Én 20 vagyok, a párom 45. Boldogabbak vagyunk mint valaha.... A szex meg isteni:))
2013. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm(nő) 22 éves volt amikor összejött az akkor 33 éves(férfival), aki azóta már a férje, és már gyermekük is van :)
2013. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki az a h.lye , aki fényképet kért.Ja, majd itt fogunk posztolni...Ha hiszi, ha nem ez van, és én nagyon szeretem a férjemet, nem egy rozzant vénemberre kell gondolni, hanem egy karakán úriemberre.

szex, meg miegymás? menjetek már...Nagybetűs EMBER, és ha nagyon akarjátok tudni, a szex is jó...

Ez az én életem, volt egy kérdés, én őszintén válaszoltam...Kb ennyi :)És ha még van valakiben kérdés, igen 43 év!!!!Ennyi a korkülönbség!!!

2013. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!