Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi a legnagyobb korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a legnagyobb korkülönbség egy kapcsolatban/házasságban, amivel eddig találkoztatok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 16:58
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
5%

43 év nincs neked valami bajod??

Miért nem a hozzád illő férfiakkal foglalkozol?

Hát elég szép látvány lehet a férfi igen gusztusos:))Szép feszes izmos test:)

2013. júl. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Màr nem azért mondom de ha valaki sportol vagy akár csak edzeget bizony 60 évesen is lehet feszes a bőre :) nem egyet láttam már, sőt kifejezetten izmos pasikat is! legalábbis gusztusosabb mint a valószínüleg magadfajták, akiknek nincs jobb szórakozása mint egész nap a gép előtt ülni, fölhízni 70 kgra. :) üdw: a 20 éves 45 éves pàrral
2013. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
35%
Ahol nagy a korkülönbség: nem féltek, hogy hamar megözvegyültök? (tudom bárki bármikor meghalhat)
2013. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ott a válasz.
2013. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

A 20. válaszoló vagyok, 35 év korkülönbséggel. Én 33, a kedvesem 68.

Mi még csak egy éve vagyunk együtt, de ez valóban szerelem és a szex is rendben van.

Hogy ki özvegyül meg hamarabb? Nemrégiben volt egy autóbalesetem, ahol megtapasztaltam, hogy a Sors/Isten kezében van az életem és egyáltalán nem a koromtól függ, hogy meddig élek. Ha ott, akkor meghaltam volna, az igencsak egy nem várt fordulat lett volna a kapcsolatunkban.

Amúgy érdekelne, hogy más hasonló pároknál, mi tart össze benneteket? Írtatok olyat, hogy úriember és nagybetűs EMBER, ami baromi fontos, de én például az összes "lököttségem"-ben, "mániám"-ban is partnerre találtam a kedvesem személyében. És ha együtt vagyunk, nem érezni a 35 év különbséget.

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Nem semmi,hogy ilyen korban is megy még neki az a dolog:)Én vagyok akinél 30 év korkülönbség van de nálunk évek óta már nem megy azt mondja mit is várhat az ember egy 60 éves idős férfitól:((Szóval ez gond nálunk de ez van
2013. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Neten olvastam, hogy 21 a fiú a nő 80 éves és házasok. Külföldön volt, Amerika talán, de magyar újságba olvastam. Vannak pasik, akik a feleségüket az anyukajuk terhessége alatt ismerik meg. Környezetbe nincs, nagy korkulonbseg. De olvastam 1 év kor különbségrol és 21 évről is
2023. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Az akkor 31 éves főnököm azóta elvált, már korabeli férje van, az exférjnek pedig új fiatalabb barátnője van, azt nem tudom ő az egzisztenciára hajtott-e, a főnököm szeretett doktorné lenni és szép házban lakni.
2023. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!