Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok ti féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok ti féltékenyek vagytok? Hogy lehetne erről leszokni

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:30
 1/4 acelsziv ***** válasza:

A saját önbizalmaddal és önbecsüléseddel van baj.

Kezeld őket és nem lesz gond. A páromnál bevált.

Azért Ő a te párod, mert valami oka van rá. És, ha becsületes, nem fog elhagyni, sem megcsalni téged.

2013. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hibáztatlak, hiszen még mindig több házasság ér véget néhány év múlva, mint ahány nem. És hányan élnek hazugságban... Szerintem erre nem lehet felkészülni.
2013. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az. Ha meg akarna csalni akkor úgyis megcsalna. A saját hétköznapjaimat keseríteném meg azzal, hogy féltékenykedek. Semmire sem jó, megmérgezi az amúgy jól működő kapcsolatokat is. Általában a féltékeny emberek szinte belehajszolják a párjukat a megcsalásba vagy a szakításba. Az idegesítő mindennapokból menekülni akar a másik fél. Nem tudom, hogy lehet leszokni róla, mert soha nem voltam féltékeny. És elvileg soha nem is csaltak meg. Persze lehet, hogy tévedek, de ha megtették, ügyesen csinálták, mert nem tudok róla a mai napig sem.
2013. jún. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem vagyok féltékeny mert nem szolgáltatnak rá okot. Illetve nincs is semmi értelme féltékenykedni. Ha a férjem meg akarna csalni úgyis megtenné.

Be nem fogja megtenni, és én sem. Ennek több oka van, a szerelmet most nem sorolom ide mert az alap közöttünk. Mivel szeretjük egymást, nem csaljuk meg a másikat.


De nem szexelünk mással. Úgyis kiderülne, mert amit + 1 ember tud, az nem marad titokban, utáljuk az óvszert, anélkül pedig jönnének a nemi betegségek, (a férjem nem is érez benne semmit), illetve mindent megkapunk egymástól amire vágyunk, akkor mi a fenének mennénk máshoz? Nekem van tapasztalatom, a férjemen kívül mással nem élveztem a szexet, tehát nem kell más. Ő pedig nem is vágyik másra.


én éltem olyan kapcsolatban ami csak a pasi féltékenységi jeleneteiről hisztijeiről szólt, csak időpocsékolás volt. A második harmadik olyan jelenetnél ott kellett volna hagynom, és megspóroltam volna 10 hónapot az életemből...


27/N

2013. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!