Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszabb munkanélküliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb munkanélküliség tönkretehet egy jól működő házasságot a kilátástalanság miatt, vagy aki igazán szereti a másikat türelmesen viseli, ha évek óta nincs a párjának csak ritka alkalmi munkája és csakis ő a biztos kereső?

Figyelt kérdés
A feleség aki dolgozik és a férj aki másfél éve munkanéküli és csak ritka alkalmi munkái adódnak ,de minimálbérért robotolni nem hajlandó Magyarországon elmenni,hanem mindig hónapokig hagyja hitegetni magát külföldi munka lehetőségével amiből legtöbbször nem lesz kiutazás,majd ha ki is jut nem fizetik ki ,vagy csak pár hétre sikerül kijutnia úgy,hogy valóban kifizessék a munkáját .
2013. jún. 27. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Én sem dolgozom kb 1 éve sajnos,én vagyok a lány.

Párom az,aki lelket önt belém,itt nagyon kevés lehetőség van(nem Mo-on élünk)Én már kivagyok...de most remélhetőleg lesz meló,az is 6 hónap..egyenlőre.Borzasztóan örülök már ennek is.

Tudod,ez a kérdés már nekem is megfordult a fejemben,félek,hogy egyszer a párom is besokall..

2013. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Mi rámentünk erre. Előtte minden szép volt, utána viszont megdöbbentően hamar elhagyott, mert "nem bírta".

Jó, mondjuk kicsit én is benne voltam, mert nem vállaltam el a három műszakos munkát minimálbérért, mert tudtam, hogy fogok találni olyat, ami jobb körülmények mellett jobban fizet. Anyagi gondjaink pedig nem voltak.

De ő három (!) hónap után besokallt és elküldött. A sors fintora, hogy másfél hétre rá kezdtem a mostani helyemen. De nem bánom, hogy így alakult, legalább kiderült, mennyire számíthatok rá.

2013. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pozitív fordulat történt azután pár nappal,hogy feltettem ide a kérdést,külföldön ,bejelentett ,jól fizető munka,ahol most már hónapok óta rendesen fizetnek,minden hétvégére haza tud jönni a a férjem .
2013. nov. 1. 19:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak most találtam ide. Én is robotoltam diplomásan minimálbérért. Bele is őrültem volna, hogy otthon üljek. Nekem az NAGYON bántaná a férfi büszkeségem. Nekem nem büdös a segédmunka sem. A férj egy lusta naplopó, ez az igazság.
2014. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!