Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltékeny vagyok! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy sörözője.

Eddig naponta olyan 1-2 órát töltött ott. Elintézte a rendeléseket meg az egyéb hasonló dolgokat aztán le is lépet.

Olyan egy hónapja felvett oda egy új pultos lányt. 20 év körüli, szép lány. Tényleg nagyon szép!

Azóta egyfolytában a sörözőben van mikor épp az a lány dolgozik.

Múltkor számon kértem, hogy mégis mit csinál ott egész nap. Erre azt mondja azért van ott sokat mert felakarja a helyet újítani és ott jönnek neki az ötletek, hogy mit és hogyan is kellene csinálni. De ez szerintem nem igaz. A hely dizájnja nagyon jó, sokan pont azért járnak oda. Ezt tudja ő is. Amíg nincs nyomos oka rá addig biztos nem nyúlna a dizájnhoz. Márpedig nincs oka mert nagyon jól megy a hely. Szóval ez kamu indok!


Nagyon féltékeny vagyok és szerintem nem ok nélkül! Mégis mit kellene tennem egy ilyen helyzetben?


2013. jún. 29. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemrég én is nagyon féltékeny voltam. A lényeg. Ne veszekedj, engedd el és csábítsd vissza!
2013. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A számonkérés az egyik rossz ötlet. nehéz versenyezzni egy 20 évessel, de nem lehetetten.
2013. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha vissza tudja csábítani egy 20 éves csajtól, igazán jó tanácsokat adsz. Amúgy meg akit vinni lehet azt el is viszik, akit nem azt nem viszik el, ilyen egyszerű.
2013. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal vele tarthatnál te is a sörözőben. ott meglátod, hogy mi az igazság.
2013. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Patt helyzet. Ha reklamálsz, akkor is te vagy a rossz, ha meg nem akkor megesz a penész. Én nem hagynám szó nélkül, nem bírnám.
2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van,vagy lesz köztük valami! :(
2013. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs igazad 15:57. Ha a férfinek van tartása de a nő elkezd házsártoskodni, azt mondja, ezért minek legyek hűséges. S a 20 éves karjaiban édes lesz a vigasz s borul minden...
2013. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az még nem biztos, hogy a lány is akar valamit. Én párszor bemennék és nagyon kedves lennék a lánnyal, hátha őt visszatartja.
2013. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

menj be te is néha a sörözőbe, ne csak féltékenykedj mindenféle alap nélkül. beszélgess a lánnyal, ismerd meg, utána könnyebb kideríteni, hogy van-e okod félteni tőle a férjedet.

ezzel együtt legyél kedves a férjeddel, ne sárkánykodj, mert akkor inkább a kislány felé fog húzni a szíve.


ha a lány normális, látja, h szeretitek egymást, akkor ő fogja elzavarni a párodat, amint közelít felé.

2013. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az a baj hiába megyek be. Úgyis ott van szinte állandóan a férjem mikor az a lány dolgozik. Azt meg nehéz kiszámítanom, hogy éppen mikor nincs ott.

Ha meg ott van hiába megyek be. Akkor úgyis másként viselkedne mind kettő ha esetleg lenne köztük valami.


Szerintetek az amúgy nagyon gáz ha belenézek a telefonjába?:( Hátha ott van valami árulkodó jel.

2013. jún. 29. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!