Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tartjátok furának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok furának azt, ha egy harmincas házaspárnak nincs gyereke?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok, mostanában látszik, mennyire elrepült az idő, a barátainknak már szinte kivétel nélkül van gyerekük, még annak is, aki régen nagyon kicsapongó volt. Igazából már fiatal anyuka úgysem leszek (34 éves vagyok), mostanában pedig úgy tűnik, ez a dolog nem is fog megvalósulni. A férjem 39 éves, de most jött rá a ki akarom élni magam időszak, sok időt szentel a hobbijainak, én meg támogatom. Aztán úgy voltam vele, hogy nekem is jó így, csomó mindent csinálunk együtt és külön is, nem fásulunk bele az életbe. A barátaink viszont mindig ezzel cikiznek, hogy már összehozhatnátok egy gyereket, nekem ez már olyan kellemetlen, nem tudok rá mit mondani. Férjem általában azt mondja, hogy nem lenne időnk rá. Úgy érzem, kezdenek kirekeszteni minket, mi vagyunk azok, akiket nem is tudnak mire meghívni már, mert általában a kicsikkel gyűlnek össze, szülinapi zsúr stb. Nem tudom, miért történik ez, vagyis nyilván tudom, csak azt nem, hogy miért kell ezzel cseszegetni a másikat.
2013. jún. 30. 20:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire. Nem mindenki akar gyereket, nincs ezzel semmi gond.
2013. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén? Még részegen sem kérdeznék rá hogy "figyejjé má' mié nem újítotok be egy gyerekkel"

Mindenkinek magán ügye ez, nem kötelező szülni

Van akinek karrier az első, meg a szabadsága.

21/F

2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én egyből arra gondolok, hogy valamelyiknek nem lehet gyereke és azért nincs nekik, és hát sajnálom őket, mert arra gondolok, milyen rossz lehet nekik ez. Én megőrültem volnas, ha kiderült volna, hogy nem lehet gyerekem, anélkül nem lenne értelme az életemnek. De nem vagyunk egyformák, így ha valakinek saját döntése ez, miért ne lehetne elfogadni.
2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ha egyikőtök sem vágyik gyerekre akkor nincs gond

a többi nem érdekes.

nem kell csak azért gyereket vállalni,mert mások cseszegetnek érte meg kinevetnek miért nincs már.

egyébként lehet most ezt gondoljátok,de az is lehet 3 év múlva már azon izgultok fiú lesz-e vagy lány :)

2013. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
egyesnek igaza van! És inkább a barátok állnak rosszul hozzátok! Nem kirekeszteni kellene hanem bevonni, be is segíthetnétek néha nekik egy kis terhet levenni a lábukról mondjuk ha moziba akarnak menni és addig vigyázni a gyerekre, gyerekekre. Ha ennek a nyomására kezdenétek bele a gyerek vállalásba nem lenne jó. Egyébként fiatal vagy :)) és ha tényleg anyuka leszel egyszer bármikor hidd el megfiatalít :) De azért a vele járó terhekről ne felejtkezz meg mert szülés után jön a neheze öröm üröm együtt jár kéz a kézben, de soha ne görcsöljetek! Szerintem :)
2013. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a kérdés, hogy te szeretnél-e gyereket? Ha igen és a férj nem akkor le tudsz-e mondani róla, mármint hogy nem lesz. Úgy tűnik a férjnél már el kellett volna jönnie a gyereket szeretnék korszaknak. Eddig is azt csináltátok, hogy "kiéltétek" (rossz szó) magatokat. Furának tartom-e? Nem tartom furának, most nagyon nehéz párkapcsolatra szert tenni illetve gyereket vállalni (munkát találni). De ha esetleg te nagyon szeretnél esetleg, akkor gondok lesznek és még most idejében vagy lépni.
2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

ehhez senkinek semmi köze. Egy gyereket nem lehet úgy megszülni,hogy se a férfi,se a nő nem vágyik gyerekre. Akkor úgyis el lenne hanyagolva,nem kapná meg a megfelelő odafigyelést.

Nincs ezzel semmi gond. Ha nem akartok,akkor nem akartok és kész. Senkinek nincs beleszólása. Ez olyan,mintha te megkérdeznéd tőlük, hogy "neketek minek van gyereketek? minek az?".

Ugyan olyan bunkón jön le. Mindenki mást akar az élettől,és ebbe senkinek nincs joga beleszólni. :)

2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazából a helyzet az, hogy kb 8-9 éve, mikor még nem voltunk házasok, becsúszott a gyerek és meg akartuk tartani, de elvetéltem a 15. héten. Utána én külföldön kaptam munkát, sokat voltunk távol egymástól, nem vállaltunk be. Most meg valamiért minden megváltozott, férjem úgy érzem a második gyerekkorát éli.
2013. jún. 30. 21:03
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tartom furának.


Egyszerűen arról van szó, hogyha egyszer majd akarsz gyereket, akkor nem árt elkezdeni, mert kifutsz az időből. Erre gondolnak. A biológiát nem lehet megváltoztatni, ez van, fiatalabb nem leszel, de ez a Ti dolgotok.


De ettől függetlenül az egész sztoriban semmi sem fura. Sőt, agyoncsépelt probléma, sz@rásig vagyunk ilyenekkel.

2013. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire, nekünk sincs.
2013. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!