Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti együtt maradnátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok csak anyagiak miatt a férjetekkel?

Figyelt kérdés

Teljesen őszinte leszek, 41 éves nő vagyok, 15 éve vagyunk házasok a jóképű, jómódú férjemmel. Két gyermekünk van.

Nemrég kiderült, hogy két éve!! van egy huszonéves szeretője és van egy 6 hós babájuk is!!! Persze eddig eltitkolt mindent. Most könyörög, hogy maradjon meg a házasságunk, tartsuk egybe a családot hisz mi vagyunk a választott családja.

és most rólam: Évekkel ezelőtt rájöttem, hogy nem szeretem, szex kb. 1 hónapba egyszer, mert én már rég nem kívánom őt. De alig dolgoztam pár évet mielőtt összeházasodtunk, semmi végzettségem, luxus életet élek régóta, gyakorlatilag úgy hogy mindent ő finanszíroz, övé a ház, autók, nyaraló egyszerűen minden.(házassági szerződésünk is volt) Szüleim meghaltak, semmit nem hagytak ránk.

Belebolondulok a tehetetlenség szörnyű érzésébe. Fel lehet innen állni, így egyedül?? Úgy hogy a saját gyermekeimet ne veszítsem el? Biztatást várnék, mert már nem csak nem szeretem de gyűlölöm ezt az embert...



2013. jún. 13. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Vele maradsz és tarthatsz szeretőt, szerintem ez egy jó út. Most ő is belemenne, ajánld fel a nyitott házasságot!
2013. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
egyszerű.. válj el és perelj tőle egy csomó pénzt, meg a gyerekeket.. sokan csinálják
2013. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
2-es, törvény szerint semmi se jár neki, ha minden a férj nevén van és külön házasság előtt szerzett vagyon. Pláne, hogy házassági szerződés is van.
2013. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
A férjed iránt érzett gyűlölettel nem lehet sokáig együtt élni anélkül,hogy lelkileg,emberileg ne mennél tönkre! Én is gyűlölném ha kiderülne,hogy mástól már született gyereke! Nehéz megmagyarázni a meglévő kettőnek mitől lett testvérük?Valamihez csak értesz? Próbálj meg saját lábadra állni,megtalálni mihez értesz,mit tudsz hosszútávon elviselni? Még sok minden eljöhet az életedben:lehet a férjed elhagyja a fiatal kedvesét,lehet,hogy neked sikerül jó állást találnod,lehet:ismét szerelmes leszel? Nagyon jó lenne hideg fejjel gondolkozni,cselekedni! A "belebolondulást" pedig azonnal szüntesd be!!!!!!!
2013. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Tulajdonképpen miért most borul a pohár? Mit csináltál azokban az években, amikor nem kívántad? Ezek után én nem csodálkozom, hogy máshol kereste a boldogságot. Miért gyűlölöd? Hisz nem kívántad, havonta 1 együttlét szerinted megfelelő egy a harmincas évei végén lévő férfinek?

Vagy elválsz, és nem sokra számíthatsz jogilag, vagy maradsz, és megszokod ezt a helyzetet.

De ha elválsz, akkor nem tudom, mi lesz veled, a férjed nélkül gyakorlatilag életképtelen vagy.

2013. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű a helyzeted.

Az írásodból úgy tűnik, hogy a luxushoz hozzászoktál, amiről nem hinném, hogy le fogsz tudni mondani. Ha már amúgy sem szeretted régóta, akkor maradjon minden a régiben, maradj vele, és keress egy szeretőt magadnak.

Ha viszont el tudnád magad tartani normálisan, akkor azt mondanám, hogy válj el.

2013. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Patthelyzet. Nyitott házasság, nálatok már csak ez jöhet szóba.
2013. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan luxus körülmnények között élsz, akkor biztos telik valami jó iskolára, tanfolyamra is. Én a helyedben elvégeznék valamit, addig tűrnék, aztán mikor már meg tudnék állni a saját lábamon egyedül, és még mindig gyűlölöm a férjemet, akkor jöhet a válás. A luxus igényeidet, persze le kell adnod, de "Isten hozott a valóságban, szívás, de imádni fogod". Szóval hajrá, tanulj és dobbants, én ezt tenném a helyedben. Lehet, hogy kihasználás, de a férjed meg nem kihasznált téged, mikor félrelépett és lett másik családja?
2013. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Elhidegültünk, nincs jobb szó. Állandóan máshol aludt a munkájából kifolyólag, mindig is sejtettem, hogy női vannak. A kezdeti szerelem elmúlt aztán a szeretet is és nem kívántam. Ennyi.

A luxusról le tudok mondani ha akarok. Azzal értek egyet aki azt írta, hogy gyűlöletben nem élhetek mert abban tönkre megyek. Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 13. 15:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem, hogy ha nem szereted, akkor miert zavar, hogy o boldog egy masik novel? Vagy miert gyulolod emiatt?

Ezt a hazassagot te ugyanugy elcseszted, ahogy a ferjed, legyen benned annyi gerinc, hogy hagyod, hadd keressen mashol boldogsagot. Ha otthon voltal, akkor gondolom ugyis kapsz asszonytartast, meg gyerektartast, emelle meg elmesz dolgozni, es kesz. Vagy a munka mar budos?:)

Ne haragudj, nem tudlak sajnalni.

2013. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!