Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a családotok életszínvonalával?

Figyelt kérdés
Miérteket is írjatok:)
2013. febr. 10. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, egy lotto 5-os soha nem jonne rosszul.
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem,mint az első.
2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Elégedett vagyok.

Van házunk, van két autónk, hitel az nincs, van munka, van megtakarítás. El tudunk egy évben kétszer utazni. Jó hát nem a karib szigeteken nyaralunk csak tenerifén, meg síelni is csak ausztriába járunk ki, de hát válság van vagy mi a csoda. Ez így is több mint ami a legtöbb embernek jut.

2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem...

Nem tudunk elmenni nyaralni, még csak moziba sem. Persze, feladjuk a csekkeket (legtöbbször késve), megvesszük az ételt, etetjük a macskát meg a nyulakat, de úgy ennyi.

Nem akarok kényeskedő lenni, de én nem így nőttem fel, hozzá szoktam némi luxushoz, ahogyan a párom is.

Szerencsére most találtam viszonylag jól fizető állást, remélem, idén már révbe érünk anyagilag.

Év végére már nem akarok olyanokon cidrizni, hogy most akkor bevállalhatunk egy éttermi vacsorát, vagy sem, vagy hogy kijött egy jó film, elmehetünk-e moziba, vagy sem.

2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen, persze lehetne havi 5. milliós fizetés is de ha mindig csak nagyra vágyok akkor soha nem lennék elégedett.

Van hitelmentes lakásunk, rezsi mindig kifizetve, ételre is mindig jut pénz. Szóval igen.

2013. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Mindkettőnknek van munkája, ház is van ami már tehermentes. Ételre futja és kitudjuk fizetni havonta a közüzemi díjakat is. Nyaralni idén több helyre megyünk, Jövőre már a fiúnk 2015-ös ballagására gyűjtünk.

Nem vágyom jobbra, csak annyit szeretnék, hogy mindig ilyen maradjon.

2013. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Megtehetjük, hogy én nem dolgozok. Nincs hitelünk. Babát tervezünk.

32N

2013. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett lepontozva az aki elégedett?
2013. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
3-4 éve még elégedettek voltunk, bár akkor sem tartoztunk a magas keresetűek közé. Azóta viszont egyre rosszabb a megélhetés. Pedig hitelünk nincs, de az adók miatt kevesebbet keresünk, mint azelőtt.
2013. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig örülök annak amim van,csak így lehet boldog az ember.Ha mindig a jövőn merengnék és azzal foglalkoznék amim nincs akkor sose lennék boldog ember.
2013. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!