Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a férjetek foglalkozása és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férjetek foglalkozása és mennyit keres? Elégedettek vagytok e vele ilyen téren? Eltart e titeket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
vagyonőr és kb. 130.000 Ft-ot kap nettoba + bérlet, étkezési jegy. De a kapcsolatunkba nem ez a döntő....
2013. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

informatikus. 2 kiló körül keres. természetesen én is dolgozom. pár hónapig eltartott, de inkább csak azért, h ne kelljen elvállalnom az első szembejövő állást, hanem olyat választhassak, ahol jól érzem magam.

igaz, az én fizum zsebpénzt az övéhez képest, mégis jó érzés, h nem tőle kell kérnem mindenre. na meg GYEDet is szeretnék majd kapni ha jön az utód :)


maximálisan elégedett vagyok, ha több pénzünk lenne, akkor is max tartalékba tennénk el, mert az életszínvonalunk emelése már csak felesleges nagyzolás lenne. így is jut mindenre, amire igényt tartunk, semmi okom panaszra.

2013. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
56%
itt minden nő elégedett a férje fizetésével és k..vára nincs válság ahogy a komenteket nézzem
2013. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
74%

drága utolsó! ha elégedetlenek lennénk szted attól mi változna? nem teszem meg azt a szívességet senkinek, hogy xarul érzem magam, ha érezhetem magam jól is :D

amíg van mit enni, van hol lakni, a számlák rendben vannak, akad tiszta ruha a szekrényben, már szerencsésebb vagyok a világ igen nagy részénél. innentől minden más csak a fogyasztói társadalom felesleges hóbortjai :)

2013. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!