Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok az életete...

Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leírnátok, hogy elégedettek vagytok e, vagy változtatnátok-e valamin? Vagy változtattok-e valamin?

2012. aug. 11. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2012. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ez jutott. Lehetne rosszabb is.
2012. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit elértem, azzal igen.

Viszont amik történtek azzal nem, meghalt közeli családtagom fiatalon.

2012. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit elértem azzal elégeted vagyok, csak az élet más területén nem. Szerintem egy ember soha nem lehet elégeted, mindig van valami.
2012. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodom:) ha akarnak talalnak okot, hogy miert nem, de.. elvagyok es egesz jol alakulnak a dolgaim:)
2012. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
igen
2012. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Én is elégedett vagyok nagyon is!!
2012. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Személy szerint én nagyjából igen (szerencsére)! Azért azt is gondolom, hogy ez nagyban múlik a felfogáson, hozzáálláson is. Ha nincs komolyabb betegség, van szerető család, viszonylagos megélhetés, akkor már az ember boldog lehet. Rosszabb napok, egyéb gondok, bosszúságok, bánat, traumák mindig érhetik az embert, de hát erről is szól az élet, és meg kell keresni bennük a jót! Egyszer kaptam egy továbbküldős levelet, ami igen elgondolkodtató volt. Arról szólt, hogy a világon mennyi ember küszködik különböző problémákkal (háború, betegség, természeti katasztrófák, éhezés, hajléktalanság, kiszolgáltatottság, tanulatlanság, és még sorolhatnám), és mi mégis sokszor panaszkodunk, pedig a lényeg nagyon sok embernek megvan. És milyen fura, hogy sok szerencsétlenebb sorsú ember boldogabb egy "átlagosnál". Értékelni kell mindent, ami kapsz, ez a titok. És Te hogy gondolod, kedves Kérdező?
2012. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen anyám se apám se hazám,de amit elértem eddig(20éves vagyok),annak örülök és remélem,hogy csak jobb lesz,mindent megteszek,hogy jobb legyen.Fősulira járok és dolgozok mellette,aztán bízok benne,hogy jobb lesz
2012. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem(de nálam nem az anyagiak befolyásolják ezt)
2012. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!