Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti párotok mennyire és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok mennyire és hogyan igényli a magánéletet, szabadságot?

Figyelt kérdés
Az én Páromról összeköltözés után derült ki, hogy szüksége van magánéletre, mégpedig olyan módon, hogy esténként sosem fekszik le velem aludni, hanem kimegy a szobából, és hajnalig gépezik. Szerinte ez így jó, mert így "legalább nem az együtt töltött időből veszítünk", szerintem meg pont, hogy de, hiszen régebben esténként filmeztünk, beszélgettünk, szexuális életet éltünk... Most meg csak kimegy, és gépez.
2013. júl. 4. 10:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%

Hát nem ilyen formában, az biztos.

Mit csinál a gépnél éjszaka? Én azért a körmére néznék...

2013. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tolerálnám.


Időnként elmegy haverokkal,beülnek valahova 1-2 sör mellé,de ez is ritka.

Én megnézném mit csinál a gépen,bár nem tud olyat csinálni ami tetszene.Bár a játék kevésbé rossz mintha pl ismerkedne.

2013. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Mondjuk engem nem zavar. Ha egyszer nem tud elaludni olyankor, amikor én, miért ne gépezhetne? Sok este megnézünk 1-1 filmet együtt, én elmegyek aludni, ő kint marad. Ezen kívül havonta 1x elmegy pókerezni, és kb. havonta 1x van zenekari próbája. Nem hiszem, hogy bármelyikkel is probléma lenne. Legalábbis én nem érzem annak.

Mondjuk mi ettől függetlenül filmezünk, beszélgetünk és olykor szexelünk :-) is együtt.

2013. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom hetente 2X munka után elmegy focizni a haverjaival, télen-nyáron, minden kedden és vasárnap. Ilyenkor este 10 előtt sosem kerül haza, de ezt megszoktam. Mások sörözni járnak, ő meg focizni :)
2013. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Az én párom ritkán jár el, mivel a közelebbi baráti körében vannak pici babák, így az apukák ritkán járnak el, otthon segítenek be. kb. 2 havonta 1-2x megy el, 1-2 órára. Otthon szoktunk külön tevékenykedni, általában az esti órákban, van hogy én olvasok, ő addig a netet böngészi, játszik valami online játékkal. Van, hogy ha meg szeretne nézni egy filmet, de pl. engem nem kötne le, akkor laptopozok, én netezek. Mindig együtt fekszünk le, max. ha valamelyikőnk nem álmos, akkor is együtt maradunk, max. a telefonon böngészünk még ezt-azt.
2013. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha a gépezést választaná a párom a szex helyett, az elég fura lenne. Mit csinál hajnalig a gépen? Játszik? Vagy ismerkedik?
2013. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A férjem egyáltalán nem, ez számomra még mindig meglepő. Korábban volt 1-2 ismerőse, akit én nem ismertem, ha megbeszéltek egy sörözést, mindig mondta még ilyen esetekben is, h menjek én is. Ő elég sokat dolgozik és a lehető legtöbb időt szeretné velem tölteni.

Én egy kicsit jobban igénylem a "szabadságot", nekem kifejezetten jó, ha munka után 1-1,5 órát sétálok a kutyámmal kettesben. Viszont, ha sörözésről van szó a közös barátokkal és neki nincs kedve, akkor én sem szívesen megyek nélküle.


Beszélj vele, h ez neked így nem jó...

2013. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nálunk egyikőnk sem igényli a szabadságot/magánéletet. Mi egymással is úgy vagyunk, mintha saját magunkkal lennénk.


Most hogy külön munkahelyünk lett, még kimondottan zavaró is számunkra, hogy alig lehetünk együtt.


A ti problémátokra azt tudnám mondani, hogy az én drágám is szokott néha néha hajnalig játszani a gépen. Viszont nálunk az a szokás, hogy előtte mindenképp szexelünk :) utána meg én ha még nem vagyok álmos tv-zek, ha meg álmos vagyok akkor ő addig eljön a géptől, mellém bújik, simogat. Ahogy elaludtam visszamegy. Nem így csinálnánk nekem se esne jól. Esetleg mondd meg neki, hogy nálatok is így legyen.

2013. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN este kimegy gépezni? És mikor alszik?
2013. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz olyan mintha magamat olvasnám :) Nálunk is így van. Néha kicsit zavar, mert szeretek összebújva elaludni, de ennyi kis "egyedül" töltött idő jár neki.
2013. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!