Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nagy kérés részemről,...

Annyira nagy kérés részemről, hogy vegyen ki 2 nap szabadságot? Eltörtem a kezem és még nem jól boldogulok egy kézzel.

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült olyan 'ügyesen' elesnem, hogy eltört a bal csuklóm. A férjemet megkértem, hogy ma és holnap maradjon itthon, hogy segítsen kicsit, mert még nem tudok egy kézzel mindent megcsinálni, de ő kikérte magának, hogy egy ilyen apróság miatt nem fog szabit kivenni (pedig a főnöke simán elengedné). Elég rosszul esett. Csak én túlzom el a dolgot vagy ennyit igazán megtehetett volna?
2013. jan. 10. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha kisbabát kell ellátnod akkor otthon maradhatna segíteni. Ha nincs semmi különös, akkor a mosás, ablakpucolás megvár. Legfeljebb rendeltek kaját, gondolom fáj a kezed rendesen. Jobbulást!
2013. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

engem is simán elengednének, és a páromat is, mégis van olyan melóm, ami miatt nem szívesen vennék ki most szabit.

ha baba van, akkor oké, és megértem azt is egyébként, hogy rosszul esett.

2013. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit szebben is a tudtodra adhatta volna, hogy szerinte ez nem extra dolog, ezért megértelek. De miért kérted meg amúgy? Vannak gyerekek, esetleg kisbaba?
2013. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Balkezes vagy? Mert ha nem, akkor nem tökéletesen ugyan, de azért lehet boldogulni egy kézzel is. Ezért felesleges lenne szabadságot kivenni....
2013. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
persze nekem is rosszul esne, hogy így elutasít, de szerintem simán meg lehet oldani egy kézzel is. anyum szilveszterkor törte el a bal csuklóját, ráadásul bal kezes, és a hétvégén már simán levezetett 200 km-t, előtte se kért senkitől semmit. csak írni nem tud, de azt úgyse tudja megcsinálni senki helyette (helyetted).
2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A nagyobbik gyerek 3 éves lesz, a kicsi 2 hónapos. Elég bénán tudok így még pelenkázni is, már a második pelusból folyik ki minden. :( Igen, eléggé fáj a kezem, illetve inkább az ujjaim, gondolom főleg azért, mert csak erőltetem, hiába kéne pihentetnem. Kaptam gyógyszert a fájdalomra, de nem merem bevenni, túlságosan kiüt és félek, hogy bealszok tőle.
2013. jan. 10. 11:05
 7/22 Kondor Judit ***** válasza:
73%

Bezzeg ha fordítva lenne akkor Te símán megtennéd.Erre a pasira én tuti már nem számítanék.Kíváncsi lennék ha ő ilyen helyzetbe volna mit csinálna.

Többet nem írok mert csak rosszat írnák.Jobbulást kívánok,és kitartást.

2013. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

így hogy 2 ekkora gyerek van ott,magától is maradhatott volna,nemhogy kérésre,nem irigyellek


Főzni ne főzz,hazaért akkor passzold át a gyerekeket és pihenj

2013. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Hat 2 nap szabi áll se lennél ki segítve, egy törésnek minimum hetek kellenek....Nagymama nincs aki tudna segíteni?
2013. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Így igaz, két nap szabi nem sokat segítene, de hihetetlen ez a szitu!!! Ott van a két gyereke és rájuk sem gondol? De rendes... Sajnállak, kitartás kívánok! Valaki akár egy közeli ismerős vagy szomszéd néni nem tudna segíteni? :S
2013. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!