Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éreznéd magad a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad a feleség helyében?

Figyelt kérdés

Az egyik volt csoporttársam(férfi) kiírta egy közösségi oldalon, hogy a feleségének ma van a születésnapja, úgyhogy akinek van kedve felköszönteni, azt szeretné bátorítani, mert biztos örülne neki. Sőt, aki nem ismeri személyesen, az sem gond, írjon neki, és kiírta a telefonszámát.


Bár ezt a srácot eleve ilyen furcsának ismertem meg, de ez meglepett. Szerintetek nem megalázó ez a feleségre nézve? Később egy kommentben még az e-mail címét is leírta.


Én nem örülnék, ha valaki kiírná a személyes elérhetőségemet, valamint annak sem, ha a férjem ismerősei felköszöntenének, csak mert ő megkérte őket rá. Ti mit gondoltok?


2013. júl. 5. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a fejemet vertem volna a falba a feleség helyében.
2013. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen barom emberrel hogyan lehet élni?
2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztos valami forever alone tipusú csaj :D
2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ezen én is elgondolkoztam. Volt egy nő, aki írta, hogy bár nem ismeri, de küldött neki egy sms-t aláírás nélkül. erre a férfi közölte, hogy dehogynem ismeri, és elmondta a feleségének, hogy tőle jött a névtelen sms és a ő örült neki.


Nehéz ezt elképzelnem, hogy ennek egy nő tényleg tud örülni...

2013. júl. 5. 20:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne örülne neki a feleség ? Másnak az a baja, hogy nem köszöntik fel az ismerősök.

Szokatlan dolog, de semmi felháborító nincs benne.

2013. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

én nem akarnám, hogy bárki is sajnálatból köszöntsön fel.


Nem mondtam, hogy felháborító, inkább szánalmas

2013. júl. 5. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem szánalmasnak..inkább vicces...

Viszont a telefonszámom megosztásának én sem örülnék...l

2013. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
talán igazad van, én sem szívesen használom a szánalmas jelzőt másokra. Végül is jóban voltunk a sráccal, de sok hasonlóan furcsa húzása volt. Akkor maradjunk annyiban, hogy elég vicces, már már röhejes
2013. júl. 5. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha a bajorokat utánozná? Ott szokás, hogy feldíszítik a házat, és nagy betűkkel kiírják, hogy Gréta ma X éves!
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekelne :D Nem tartjuk a kapcsolatot, épp ezért lep meg, hogy ilyen jellegű kiírást olvasok, mert gondolom többen vagyunk így az ismerősei közül, akikkel évek óta nem is beszélt, nem értem mi közünk van a felesége születésnapjához
2013. júl. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!