Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éreznéd magad a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad a feleség helyében?

Figyelt kérdés

Az egyik volt csoporttársam(férfi) kiírta egy közösségi oldalon, hogy a feleségének ma van a születésnapja, úgyhogy akinek van kedve felköszönteni, azt szeretné bátorítani, mert biztos örülne neki. Sőt, aki nem ismeri személyesen, az sem gond, írjon neki, és kiírta a telefonszámát.


Bár ezt a srácot eleve ilyen furcsának ismertem meg, de ez meglepett. Szerintetek nem megalázó ez a feleségre nézve? Később egy kommentben még az e-mail címét is leírta.


Én nem örülnék, ha valaki kiírná a személyes elérhetőségemet, valamint annak sem, ha a férjem ismerősei felköszöntenének, csak mert ő megkérte őket rá. Ti mit gondoltok?


2013. júl. 5. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem a stílusom, nem értékelném, de a férjem nem is írna ki ilyet.

De nem az a lényeg, hogy én hogy érezném magam, hiszen feltehetőleg soha nem lesz ilyen "élményben" részem, hanem hogy az illető feleségnek hogy tetszett az ötlet. Lehet, hogy pont ő szerette volna, ha minél többen felköszöntik, vagy olyan típus, akinek az ilyesmi bejön.

Úgyhogy ennyi erővel még tetszhetett is neki a meglepi, végül is kívülállóként nem ismerhetjük az asszonyka lelkivilágát.

2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindne attól függ, előtte mit egyeztetett velem.

Illetve hoyg mennyire ismer engem. Ha jól ítéli meg, hogy ennek én örülök, akkor O.K.

De szerintem ez nagyon extrém eset lehet, hogy valakinek ez belefér, inkább az lehet a háttérben, hogy a férfi rosszul ítéli meg a helyzetet, vagy NEKI egyszerűen ez egy FUN dolog, Mulatságországból jött (ez egy személyiségtipus).

2013. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10: Ja, csak ismerősökkel osztotta meg?:-o akkor sztem teljesen O.K.

Mondod, sok ilyen Számodra furcsa húzása van a fiúnak.

Tőled különböző szeméyliségtípus, Te nem érted ezt, nem tartod jónak, pedig az.:)

2013. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen ismerősökkel, de a saját 1500 ismerősével, a felesége fent sincs az oldalon. Én elfogadom, hogy neki ez jó, de nagyon furcsának találom
2013. júl. 5. 23:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyiféle, de vannak személyiségtipológiák, és az egy tipusba esők értik egymást.:)
2013. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1-es:)))

Én a férj fejét vertem volna inkább a falba:))))

2013. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!