Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződésbe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződésbe bele lehet írni, hogyha a nő teherbe esik és a férfi nem akarja a gyereket, akkor el kell vetetnie vagy a férfinak nem kell fizetnie semmit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 15:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem akar valaki gyereket az állítólagos párjától, akkor minek akarja feleségül venni. Nem lenne jobb akkor csak élettársnak lenni, míg elválnak útjaik, és egyáltalán ki akar ilyen férfival akármilyen kapcsolatban lenni?
2013. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.


2 gyereket akar a férfi, többet nem. Így akarja bebiztosítani magát.

2013. júl. 6. 15:43
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12: A férfinek a realitásérzékével van baj, mert ezt nem áll hatalmában az embernek 100%-osan kontrollálni az ügy természetéből adódóan. Ő mégis ki akarja nevezni FELELŐSNEK a feleséget arra, aminek nincs, és ha már van, annak 50%-ban ő a felelőse.
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A 2. Gyerek után elkötteti magát ennyi...(1 évig meg kondomot húz a biztonság kedvéért.
2013. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleség helyében beleírnám, hogy a második gyerek megszületése után nincs szex, csak akkor, ha a férfi meggondolja magát és újabb utódot szeretne. Milyen jót röhögnének a bíróságon... Természetesen, ahogy írtam, ez is semmis lenne. A férfi köttesse el magát 2 gyerek után, így ha elválnak, legalább a nőnek lehet még.
2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gond, második gyerek után elkötteti magát és a probléma megoldva.
2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lenne ilyet egy nő aláírni. Ha a férfi így gondolja, és biztosra akar menni, akkor köttesse el magát, kész. Vagy fogadjon cölibátust, az a 100%os védettség :P
2013. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Off: Az jutott eszembe, hogy ha összehoznak mondjuk hármasikreket, akkor apuka lelép, "mer' nekem csak két gyerek köll, oszt jóvan"?

Oké, kicsi az esély egy ilyen helyzetre, de mondjuk ha másodszorra ikrek jönnek, akkor is 3 gyerek van már. Ilyen esetben a később születettet majd leadják a zaciban, vagy mi lesz?

Azt azért hozzátenném, hogy egy ilyen mondat után még segítenék is neki összepakolni, csak hogy húzzon minél előbb el az életemből. Milyen emberek vannak!? Mindig azt hiszem, hogy ennél mélyebbre már nem lehet süllyedni, aztán jön valaki, és mindig megcáfol...

2013. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 gyerek után minden(!) aktusnál húzz szépen óvszert, vagy elkötteti magát!
2013. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%

Majdnem mindenki jó választ írt!

Nekem azért a házassági szerződés a ciki. Azt megértem, hogy milliárdokkal rendelkező emberek írnak ilyeneket, De egy átlag magyar ember számára megalázó lehet. És még egy? Ebbe eleve bele van kódolva a válás. Sajnos a mai világban elég általános. Én örök társat szeretnék, és rengeteg kompromisszumra vagyok képes a család összetartásáért.

Természetesen egy bizonyos határon belül. A határon kívül van, ha egyszer is megütne a társam, bármilyen indokkal.

2013. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!