Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó ötlet? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm(aki 16éves)és megkérte a kezét a pasija(aki 15éves) és r*m*.A lány nagyon örül neki és nagyon boldog de én nagyon nem jónak látom!:/
2013. júl. 10. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Náluk ez megszokott... ne foglalkozz velük, nem jó dolog ilyenbe beleszólni, hasztalan. Esetleg tanácsold nekik, hogy ne szaporodjanak...
2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A lány nem r*m*
2013. júl. 10. 22:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem írod ki, hogy roma, vagy cigány??
2013. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd oket, az eljegyzes meg ebben a korban nem jelent semmit, de ha szolsz, a baratnodet magadra haragithatod. Nem a te dolgod itt "intezkedni".
2013. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Majd a saját bőrén megtanulja, hol az asszony helye abban a kultúrában. Csak azért imádkozzon, hogy még időben ki tudjon mászni belőle. A szülei mit szólnak mindehhez? Merthogy 18 alatt az ő beleegyezésük is kell házassághoz, úgy tudom.
2013. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban nem azért írtam hogy ne szaporodjon, amire te gondolsz. Hanem hogy ne szüljön fiatalon, mert annak általában a gyerek szívja meg a levét.


1. voltam

2013. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Na.. issza meg a levét. :D
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom mint az első, figyelmeztess, hogy avédekezés fokozottan figyeljenek,legalább az esküvőig, az még minimum 1 év (de csqk nem eszi meg a fene, hogy 16 évesen gyámhatósági engedélllyel összeházasodnak, főleg, hogy csak a srác roma, de az egyiküknek mindenképpen 18 nak kell lennie..)

Amúgy pedig még 3 ev, addig sok dolog történhet, csak gyerek ne legyen...

Az eljegyzés ennyi idősen még nem jelent semmit igazából, hagy örüljön... Főleg h a srác csak 15.... Biztos valamelyik rokona most házasodott vagy eljegyzés volt, és most azt látja jó példának...

2013. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy a lány szülei nem is tudják hogy együtt van egy ilyen fiúval.A védekezésről annyit hogy a lány védekezik tablettákkal a fiú óvszerrel nem
2013. júl. 11. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Hoho...milyen tablettákkal?


Ha a szülei nem tudják miből veszi meg? Mert az orvos ugye 16 éves kor elett ír fel, de az 5000 nél kezdődik....

(A hüvelytabletta csak kizárólag kiegészítő védekezésnek megfelelő, amellett simán terhes lehet)

Minemellett az óvszer nem csak a terhesség ellen véd.

Ha a szülei nem tudják, akkor pedig az az eljegyzés nem az..

Inkább a teherbeesés miatt aggódnék a helyedben. Igaz a barátnőd élete

2013. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!