Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó ötlet? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm(aki 16éves)és megkérte a kezét a pasija(aki 15éves) és r*m*.A lány nagyon örül neki és nagyon boldog de én nagyon nem jónak látom!:/
2013. júl. 10. 22:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9:40 saját pénzéből veszi az anyja semmiről nem tud.Se arról hogy járnak se arról hogy kb 1-2hetente lefekszenek egymással.
2013. júl. 11. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:

3 havonta én nem tudtam volna megagyarázni a 7e kiadásomat...

Legalább védekeznek... Szerintem ne szólj bele, kinövik, remélhetőleg...

Vagy ki tudja, még a végén működhet is (csakhogy ne legyünk ennyire negatívak)

Viszont azért annyit lehet megkérdeznék, hogy hogyis tervezték, mert a jegyesség lényege, az, hogy felvállalják ország világ előtt, hogy ők összatartoznak, és össze akarják kötni az életüket.náluk ebből mi valósul meg ennyi idősen?

(Privit megkaptam)

2013. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
13:49 Ők felvállalják mindenki előtt hogy összetartoznak.A lány egy csomó emberrel összeveszett a fiú miatt
2013. júl. 11. 20:12
 14/15 anonim ***** válasza:
a legfontosabb "mindenki" az a család, a lány szülei pedig nme tudják azt írtad
2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
miért nem lehet rendesen kiírni hogy büdös cigány?
2013. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!