Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akik nem tudják megtanulni, hogyan kell bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást. De hiába magyarázom neki, hogy például, ha sírok, akkor meg kell hogy öleljen... Meg minden, minden ilyesmit folyton elmagyarázok neki. Hogy ha elutazik, naponta kétszer hívjon fel, satöbbi. Igyekszem leadni az igényeimből, de egész egyszerűen képtelen ezeket a dolgokat megcsinálni és nem tudom, hogy a fenébe vegyem rá. EGyébként nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de ezzel néha nagyon kiborít. Szeretném, ha tényleg a társamként viselkedne, de nem tudja, hogyan kell.
2013. júl. 11. 09:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez a hívjon fel naponta kétszer szerintem sok, egyszer is elég, ha dolgozni megy, akkor egyszer se. Nála az érzelmi zsarolás nem működik, fogadd el.

Ha több szeretetre vágysz azt mond meg neki, és te is fejezd ki az érzéseidet. Miért szoktál sírni?

2013. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

nem kamasz gyerek hogy egy nap 2x hívjon...elég a nap végén

Kicsit gyerekes vagy.

2013. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem tudom, de ha valakinek magyarázni kell, hogy ha sír a párja, akkor vigasztalja meg, meg hogy hívja fel néha ha elutazik....ott már gondok vannak (szerintem). Ennek magától kellene jönnie, mert szereti és mert gondol rá....vagy rosszul gondolom?
2013. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
Úgy neveled mintegy gyereket h mit csináljon ha... gondolom lehet annyira értelmes ember h ezeket tudja.
2013. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Hogy vedd rá? Ezeknek jönnie kéne alapból...
2013. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem érzelmi zsarolás, csak nagy a szeretetigényem. Sokat sírok, mert depressziós vagyok, de olyankor megijed és inkább elvonul. Kifejezem, hogy több szeretetre van szükségem, de attól kiborul, mert úgy érzi, nem elég jó nekem, és hogy már megint "mindent elrontott" meg "tönkretesz engem".

Ezért gondoltam, hogy egy tárgyszerű lista arról, hogy mire van szükségem, segítene, mert mellőzné azt az érzést, hogy elrontotta a dolgokat. De nem tudja magát tartani hozzá.

2013. júl. 11. 09:49
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Lista :D

Mint a bejárónőnek, hogy ezeket kell mindennap elintézni :D

2013. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagy butaságokat ír itt néhány válaszoló. Az nem nevelés, hogy ha az ember megmondja a másiknak, hogy bizonyos helyzetekben mi esne neki jól. Én pédául ha szomorú vagyok, akkor szeretem, ha a fárjem szeretget. Ha ő szomorú, akkor meg el akar vonulni és nem szereti, ha babusgatom. De ezt honnan a rákból tudnánk egymásról, ha nem nyitjuk ki a szánkat és mondjuk el a másiknak, hogy nekünk mi esne jól? Gondolom nagyon fiatalok vagytok még, nem sok párkapcsolati tapasztalattal.


Szerintem nagyon jól teszed, ha szépen elmondod neki ezeket a dolgokat. csak fontos, hogy ne akkor, amikor éppen dühös vagy rá, hanem olyankor, amikor tudsz ezekről tárgyilagosan beszélni. De azt is el kell fogadnod, hogy ha apárodnak valami nehéz, akkor ha igyekszik is, még sokszor el fogja rontani. Ami fontos az a pozitív megerősítés. Ha egyszer, amikor sírsz odamgey és megölelget, akkor fejezd ki neki, mennyire hálás vagy ezért, milyen jól esett neked, hogy így viselkedett veled. És legyél türelmes:) Hajrá! Menni fog ez!

2013. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Ha tönkre akarod tenni a kapcsolatodat, csak így tovább!!

Ezek szrint ő nem az a pasi, akit dédelgetésre programoztak. Nincs ezen mit csodálkozni, a férfiak zöme ilyen. Az ő szeretetük nem látszat tevékenység, nem megfelelni akarásból csinálnak úgy mintha szeretnének. Nektek különböző a szeretetnyelvetek, ezért ne fogjátok egymást megérteni. Amit te csinálsz, hosszú távon tönkre tesz mindent. Túl sok lesz belőled. Rátelepszel, és megfullad. A depi nagy úr, de ez mögé bújva nem csinálhatod ezt tovább, és ez a TE érdeked is.

1.Megtanulod az ő szeretetnyelvét, és értékeled azt.

2.Kilépsz a kapcsolatból addig, amíg barátként teheted ezt meg.

2013. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem alap, hogy legalább érdeklődik valaki, amikor elutazik, vagy sok ideig nem beszéltek.
2013. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!