Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy nő, aki nagyon jó az ágyban, mindenben benne van, amit szeretnétek, emellett jófej, kedves, odaadó, de trehány, rendetlen, csak óriási kupiban áll neki takarítani, a lakást nem díszíti, alig foglalkozik vele, és lenne egy másik nő, aki az ágyban visszafogott, nem frigid, de sokmindent élből elutasít, viselkedésében is visszahúzódó, kis szűzies szende, viszont nagyon szép rendet tart a lakásában, csinosítja, rendezgeti, igazi házitündér. Melyiket választjátok?

A kérdés elméleti, nem nekem kell választanom. :)



2013. jún. 17. 08:43
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:

a másodikat

18/F

2013. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"a lakást nem díszíti, "


Szerinted egyetlen egy férfinak is számít, hogy csicsázza a lakást?

2013. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyan nő vagyok és az első csoportba tartozom, bár én nem kupis vagyok csak nem házias( nem főzök, és nem vagyok egy rendmániás heti kétszer összepakolok és kész) viszont elmondom hogy sosem volt gondom a férfiak terén, sőt több el is akart venni feleségül, most is komoly párkapcsolatban élek. Olyan pasit kell találni aki nem régimódi, és nem szokásos magyarmódin van felosztva a párkapcsolati szerep, nálunk a pasim főz én meg pakolok kettőnk után, ennyi nem kell mindenkinek egy tipikus mama nőnek lenni.
2013. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2-es, hát éppenséggel egynek biztosan :D Az én férjemnek. :) A díszítés alatt a következőket értem: friss virág, képek a falon, szezonális biszb@szok.
2013. jún. 17. 08:53
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőt. 
2013. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Feleségnek a 2. szeretőnek az 1. mi? :D

A kérdés az is lehetne, hogy párválasztásnál mennyire dominál nálatok az, hogy a hölgy mennyire jó háziasszony?

2013. jún. 17. 09:03
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
az utolsóval kell egyetértsek.. bár nő vagyok, de általában az első a szerető, a második a feleség. azt viszont tleg minden pasi leszarja, hogy csicsázza -e a lakást a nő. azt viszont kevésbé, hogy főz, takarít, vagy sem.
2013. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

Nő vagyok. Szerintem a 2.-at az választja, aki pótanyát akar.

Aki valaha felnőtt, önállóvá vált és nem a mamahotelből akar átmenet nélkül átköltözni a másik, fiatalabb "mamához", hanem önellátó (magára mos, főz, díszít évek vagy akár évtizedek óta), annak sosem lesz szempont, hogy a nő hogyan gondoskodna róla, hiszen gondoskodik ő magáról.


Aki a 2.-t választja, sosem lesz kielégült lelkileg, érzelmileg férfiként és előbb-utóbb barátnőt fog keresni (titkosat!!!), aki mellett a feleségét megtartja pótmamának, ellátónak.

Az ilyen férfi könnyen felismerhető, és nekem nem férfi.

2013. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, mivel magam rém trehány vagyok, így a másodikkal jó eséllyel napok alatt egymás agyára mennénk, így hát kizárásos alapon marad az első. Bár az ideális kétségkívül a kettő előnyös kombinációja lenne:)
2013. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
hát én az egyesbe tartozom és férjnél vagyok,szóval a férjem ezt választaná..Nekünk nagyon fontos,h hasonlóan gondolkodunk szexuális téren, a lakás meg értünk van,nem mi a lakásért,fontosabb,h minden egyébben egyet értünk(gyereknevelés,életszemlélet,szex,stb),minthogy midig el legyen pakolva pl.a mosogató...
2013. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!