Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindkettőnk családja szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettőnk családja szerint felesleges volt így összeházasodnunk. Nekik miért nem jó semmi? Miért kell mindenben a saját igazukat kikövetelni?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, van egy kisfiunk. Mindkét család már-már követelte a házasságot. Végül mi is beláttuk, hogy sok minden egyszerűbb lesz így, ezért kedden 2 tanúval összeházasodtunk. Most mindkét család háborog, mert nem hívtunk meg senkit, mert nincs gyűrűnk, mert nem vettem fel a férjem nevét, mert továbbra sem akarunk tartósan összeköltözni. Mikor szállnak már le rólunk? Igaz, a házasságok, párkapcsolatok többsége nem ilyen, de nekik miért baj, ha mi így érezzük jól magunkat?
2013. júl. 12. 10:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%

Miért vagytok egyáltalán együtt (házasságról nem is beszélve), ha igazából hosszabb időn át nem tudjátok egymás társaságát elviselni?

Ennyi erővel van itt a lépcsőházban két emelettel lentebb egy csaj, megd*gnám, születne egy gyerekünk, összeházasodnánk, de én tovább élném a saját életemet és ő is. Kb így éltek ti is. Még szép, hogy hülyének néz mindenki a környezetetekben:)

Nagy bizonytalanság így ez az egész, főleg a gyereknek. Még csak 8 éve élek többlaki életet (suli, majd munka stb. miatt), de már k*rvára unom, hogy nincs egy állandó helyem. Minden héten többször összepakolni a szükséges cuccokat, a vonatmenetrendeket fejből tudom már. Te pedig minimum 18 évig ilyen helyzetbe kényszeríted a gyereked. Mindig azon gondolkodni, hogy ottfelejtett-e valamit a másik lakásban. Ha már szépen bekészült mondjuk a tanuláshoz akkor jön rá, hogy jaj az XY könyv nem is itt van, akkor lehet szépen visszacsattogni a másik lakásba...


Az egy dolog, hogy ti így érzitek jól magatokat...de egy gyereknek eleinte kell az állandóság. A ti gyereketek meg állandóan csak ingázik.

Mellesleg pedig továbbadtok neki egy ilyen torz képet a családról. Mert ti nem vagytok család.

2013. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
17%

Épp azt írta, hogy ha összeköltöznének, akkor lenne állandó veszekedés. Most nem veszekszenek.


Kedves kérdező, ne törődj a család kritikájával. Ebben a helyzetben tényleg ez a legjobb, amit tehettek szerintem. Ha így jól megvagytok, békében éltek, megbíztok egymásban, az szerintem tényleg a legjobb a gyereketeknek - az adott feltételek mellett. Nyilván jobb lenne, ha együtt is laknátok, békében, de ha ez nem megy, még mindig jobb így, mintha messze laknátok, esetleg új párral, egymást szidalmazva. Adminisztratív szempontból tényleg hasznos volt összeházasodni, és szerintem éppen a kellő mértékű felhajtás volt körülötte: semennyi. Nem kell több, ha ez egy egyszerű adminisztratív lépés.

2013. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy most nem veszekednek, de akkor kisarkítom a példát:

A legádázabb esküdt ellenségemmel ha mostantól csak ritkán találkozom, akkor nyilván nem fogunk egymásnak ugrani, mert nem lesz rá lehetőség. Tehát ebből a Kérdező és az utolsó válaszoló logikája alapján az következik, hogy már nem is vagyunk ellenségek, hiszen nem veszekszünk többé :D

2013. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme...őszintén szólva, osztom a családotok véleményét.
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:43


mi nagyon nagyon negatívak,és rosszindulatúak vagyunk!


csak egy kérdés: nem lenne boldogabb érzés egy olyannal élni,akit igazán szeretek,és vele akarok élni,mert egy párkapcsolatban így működik.....

2013. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem két értelmi fogyatékos jött össze. Senkinek nem kellenek, szóval egymásra maradtak. Ennyi a történet, zárható a topic.
2013. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván te is belátod, hogy az ahogy éltek nem normális. Ha nektek így jó, nekem mindegy. De ne lepődj meg akkor azon, hogy a családotok furcsája. Gondolhatod, anyukád szép életet kívnánt neked, egy emberrel akivel jól kijössztök, szeretitek egymást, együtt éltek. Ehez képest neked kvázi van egy gyereked a szomszéd pasastól és kész. Most meg még hozzá is mész, de összeköltözni nem akartok, mert nem tudtok együtt élni. Szerinted nincs ebben semmi furcsa?
2013. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%

En kulfoldon elek es itt ez a hazassagi forma teljessen normalis.

nem a kozos lakastol lesz mukodo egy kapcsolat

egy kapcsolat mukodik ha a felek jol erzik egymast

Gondoljatok arra a szitura ha a ferj kamionozik/katona /kikuldetesben dolgozik stb

akkor o is csak heti max 1-2 napot van otthon megis hazassag a hazassag nem?

2013. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
39%
Igen, de itt ha együtt vannak akkor veszekednek. Lehet, hogy egy kamionos heti 1 napot van otthon, de ők 7ből 7et is kibírnának egymás mellett.
2013. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

hat szerintem aki kamionozik vagy katona tuti nem tudna 7 napot eltolteni a felesegevel ferjevel Nem mindenki alkalmas az egyuttelesre ettol meg mukodhet a dolog.

Ha csak napi 2-3 orat toltenek egyutt az sem sokkal tobb mint ha egyuttlaknanak.

Ha csak heti egy napot talalkoznak az teljessen oke

ha egyfolytaban veszekednek egyszeruen mindenki hazamegy kenyelmes megoldas.

2013. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!