Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha a pasitok megcsalna mert már nem tudod azt nyújtani az ágyban amit régen?

Figyelt kérdés

Barátnőm már kevésbé aktív, régen 1 éven át naponta szexeltünk, most heti egy van, folyton elutasít ha kezdeményezek, mindig jön valami kifogás, fáradt, fáj a feje stb. kinyalni sem engedi magát mert hogy csikiz, meg szúr a borostám, megborotválkoztam akkor meg csikizem.

Szerintetek én vagyok a hibás ha megcsalom a szex miatt?Már sokszor felhoztam ezt neki de nem változtatott, nem hiszem el, hogy egy 24 éves nőnek akinek nagy volt az étvágya mindig is most így lecsökkent.


2013. máj. 17. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én simán elhagynám, minek erőltetni

lehet ő csak meg vagy megunt, egyik se jobb

22

2013. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy a hibás, ha megcsalod a szex miatt. Inkább szakíts vele, de a megcsalás nem megoldás, attól még a probléma ott lesz. Ne legyél hülye.

Esetleg azt is megkérdezhetnéd, miért csökkent le. Lehet rád unt, csak nem mer szakítani. Nyugodtan mond meg neki, hogy vége, nem hiszem, hogy ez akkora baj.

2013. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem megcsalni kell hanem szakitani veled. Ne legyél gerinctelen. Már nem szeret ez a lány téged. Minek maradnál vele? 29/N
2013. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te nem szereted ezt a lányt.
2013. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én szeretem, de úgy nem sok értelmét látom, hogy viszonzatlan a szerelem, mert ezek szerint ő nem szeret ha már nem akar velem csak ritkán lefeküdni
2013. máj. 17. 12:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Talán próbáljatok belevinni valami extrát. Különleges hely, egy szextársas, ittas szeretkezés.. de a megcsalás a legnagyobb baromság amit tehetsz, és ha megteszed, akkor nem szereted ezt a lányt.
2013. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha megteszed, és előtte nem szakítasz vele, egy jellemtelen fráter vagy.

És az élet nem csak a szexről szól. Azt nem hiszem el, hogy a napi szex az általános lenne az életben.

2013. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De akkor hagyd ott bakker, ne megcsald már. Ne legyél féreg.
2013. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Probalj ki valami drasztikusan ujat. Ne azt, hogy "na dobd szet a labad, had nyaljalak ki", hanem valami allatiasat, amire nem szamit. Meg szexeltek, szoval veszve nincsen, de mondjuk egy olyan napon amikor neked megfelel kezdjed egy SMSel, hogy mennyire kanos vagy es alig varod, hogy hazaerjel vagy valami. A lenyeg, hogy adjal pici idöt felkeszülni neki. Nalam is volt, hogy gondoltam meglepem, hogy hazaerek es ledöntöm az agyra, csak hidegzuhany amikor eppen azzal fogad az ajtoban, hogy igy faj ugy faj, ennyi baja van annyi baja, kaosz itt es ott, sül oda a kaja vagy barmi ami tenylegesen meggatolja a szexet.

Viszont ha szamit arra, hogy ma bizony lesz szex, mert nagyon kivan akkor vagy ugy csinalja, vagy direkt beteg lesz.

Csak ujits valamit. Ne adj idöt gondolkozni, döntsel te, ne kerdezösködjel, teperd le. (csak tudd is leteperni es megadni rendesen, szoval valahogy te is keszülj fel, hogy ne mondj csödöt)


Minden nö szereti a kemeny, gatlasok nelküli, mar-mar allati szexet, ami nem simogatasokrol szol, hanem ledöntes, ruha letepes, hajba turas, erös csok, mar inkabb harapdalas, es ugy ahogy van kerdes nelkül elvenni ami kell neked kemenyen ahogy egy vad latin szeretö is tenne. Es megdolgoztatni ugy, hogy masnap egyenesen menni se tudjon.

Ez nem egy egyszerü feladat, könnyen beletörhet a bicskad, lehet, hogy fel perc alatt a nagy hevben felizgul a csaj (ilyenkor az hamar megy, de mondjuk tudni kell, hogy mikor nem erdemes leteperni, az latszik a csajokon), de ami igazan nehez, ha mar ott vagy, benne vagy, a csaj is erzi, hogy ez bizony megtörtenik, akkor teljesiteni kell. Ez a legnehezebb resze. Alljon, kemenyen, birjad a tempot es ha lehet ne 10 masodpercig tartson. Az a jo ezekben a hevesekben, hogy nem is kell fel ora, de meg kell talalni azt az idöt aminel a csaj azt mondja, "na ez rendesen megeresztett". Orgazmus igeny nötöl függ, ki hogyan mennyire szeret elmenni, ezt neked kell tudni.


Az allatias szexet valaki kevesbe keri, valaki jobban, de egy idö utan mindenki megköveteli, de varjak, hogy a pasi mozduljon, de az arany pillanatot neked kell meglelni.

2013. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha megcsalna, kidobnám. Jellemtelen dolog a megcsalás.

Ha nem jó a szex, akkor tegyünk érte, hogy jobb legyen, ha nem megy, szakítsunk. De ne csaljon meg.

2013. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!