Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a házastársatok kivenne 2-3 nap szabadságot hogy kicsit kipihenje magát?

Figyelt kérdés
Azt mondja, el kell utaznia munkaügyben, de nem megy sehová csak a haverjához, ahol egész nap "döglenek", számítógépeznek, chipset és pizzát esznek.
2013. júl. 19. 11:11
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Ja, és persze a házastárs erről nem tudott.
2013. júl. 19. 11:11
 2/50 anonim ***** válasza:
58%
Kiakadnék,mert titkolózik,hazudik.
2013. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
63%

Az a gáz, ha hazudik.

Miért nem a párjával megy? Gyerek van? Milyen kemény melója van?

2013. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Van 2 gyerek, mennek nyaralni gyerekek nélkül is, kettesben.
2013. júl. 19. 11:15
 5/50 A kérdező kommentje:
Informatikus
2013. júl. 19. 11:15
 6/50 anonim ***** válasza:
83%
És erről miért kellett kamuzni?
2013. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
80%
Ott van az egészben a zakkanás, hogy miért nem mondta meg a házastársának? Talán azért, mert ha megmondta volna, akkor a nő hisztirohamot kap? Én, ha ilyet mondana nekem a férjem, hogy egy hétvégét a barátjánál tölt, dumálnak, főzögetnek, semmit tesznek, akkor azt mondanám, hogy érezze jól magát.
2013. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%
Én is elsősorban azon akadnék ki, hogy hazudott. Volt már, hogy azt mondta, hogy besokallt a munkahelyén, pihennie kell, inni akar, dögleni, ilyesmik. Nem volt belőle gond, leléptek hétvégére a Balcsira a barátaival. Ez engem nem zavar, de ha mindezt titokban, a hátam mögött tette volna, hát nem tette volna zsebre a véleményemet, az biztos.
2013. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Azért nem mondta el, mert mind a két gyerek beteg, így nem örült volna a dolognak a feleség.

Ráadásul menjen hétvégén, ne erre pazarolja a szabadságát.

2013. júl. 19. 11:20
 10/50 anonim ***** válasza:
79%
Ja, hogy otthagyja a 2 beteg gyereket a feleségnek, mert belefáradt a billentyűzet nyomogatásába?
2013. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!