Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudnátok bocsátani, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani, ha a párotok/házastársatok egy hírességgel lépne félre, akiért régóta rajong?

Figyelt kérdés
Csak 1 alkalom.
2013. jún. 5. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az miért érdekes, hogy híresség? Nekem egy félrelép es megbocsathato.
2013. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Félrekúrás az félrekúrás, tökmind1 kivel.

Miféle mese világban éltek ti?

2013. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen h_lye kérdés ez. Nem mind1 kivel lép félre. Félrelépett és ilyenkor min változtat az hogy kivel. Komolytalan a kérdés!!
2013. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmin nem változtat avéleményemen, és hozzáállásomon, az, hgy vel csak meg.

Tulajdonképpen nem is érdekel, hiszen a páromnak van kapcsolata, az ő felelőssége, hogy a nadrágjában tartsa, vagy magán tartsa a bugyiját, nem a 3. félé... Az hogy ki ez a 3. Fél csak felesleges részlet.

Megcsalt, nem szeret. Vagy ne eléggé ahhoz, hogy tiszteljen, hogy eleg legyek neki, ha megcsalna, akkor soha az életben nem tudnék benne megbízni, így a kapcsolatunknak továbbá nem lenne értelme. Nem tudnám megbocsátani. Ahogy a tizenéveskoromban történtet sem tudom a mai napig, pedig nem bánom, hogy így történt, mert több lettetm tőle...nem haragszom az illetőre, beszélek is vele néha, de megbocsáthatatlan az amiket tett, nem tudnék vele kapcsolatban élni.. Haverkent 8 év után mr nem bánt, hiazen túlléptem.

2013. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A félrelépés esetében a KIVEL kérdés teljesen mindegy!
2013. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát persze hogy NEM...
2013. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, még kevésbé érthető ez szerintem, mint hogyha egy ismerőssel gabalyodik össze. Ott legalább elhiszem, hogy valamiféle kapcsolatba kerültek előtte, egy hullámhosszra, hogy kapott valami pluszt. Ettől még megbocsáthatatlan, de a hírességes verzió még rosszabb, mert ott nemcsak a megcsalás van, hanem az is, hogy neki az egész szex csak egy ilyen aktus, amivel birtokba vett egy hírességet, és semmi nem kellett neki az embertől, pusztán egy dugás. Nem tudom, érthetően írtam-e le...
2013. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rajongott hírességért annyira rajong, hogy simén odadobja magát neki, akkor valószínű, hogy soha nem is szeretett. Semmilyen esetben nem tolerálnám a megcsalást, de más esetekben legalább nem kezdenék el kételkedni benne, hogy a kapcsolatunk elején szeretett-e, itt meg tuti, hogy úgy érezném, hogy csak egy pótlék voltam, mert az adott celeb mennyire elérhetetlennek tűnik. Egyébként bármilyen megcsalásnál menne a levesbe. Ha a saját ösztönei fontosabbak neki, mint az, hogy ne bántson meg engem (és ha problémája van velem, akkor nem beszéli meg velem, és nem szakít velem előtte), akkor nem érdemel meg engem, és egy gerinctelen féreg, ennyi.
2013. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem!De ha nem hírességgel csalna meg,akkor sem bocsájtanék meg
2013. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé meglepődnék, hogyha a párom lefeküdne Ákossal, mivel ő is férfi. Kiakadnék nagyon, mivel a pasik sosem érdekelték.
2013. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!