Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vált ki indulatokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki indulatokat, ha egy nő nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Nekem az eddigi életem során csak olyan férfiak jutottak akik kifejezetten ellenezték hogy elmenjek dolgozni. Nem érzem ettől kevesebbnek magamat, és egyik sem kezelt úgy hogy érezzem eltartott vagyok. Semmiben nem szenvedtem hiányt soha, és egyik sem volt milliomos henem rendes, dolgos, két kezű munkás emberek. Szerintetek miért nem elfogadott ez manapság?
2013. júl. 24. 14:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem vált ki indulatokat, legalábbis ez elég erős érzelmi reakció lenne. Én csak kicsit, hm, nem lenézem őket, nem ez a jó szó, inkább "gyereknek" tartom őket. Olyan, mintha minden fontos döntést valaki más hozna meg helyettük, semmi felelősségük.


Persze ezt mind csak kívülállóként látom, mindig erős, dolgos nőkkel voltam körülvéve.

2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%
én inkább sajnálom az ilyen htb nőket, akik nem vágynak önállóságra, hogy valamit elérjenek az életben.
2013. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem akaratgyengék. Ne dolgozzál drágám, majd én eltartalak. Na persze...Nagyon szép élete lehet, semmit sem ér el, soha nem fog értéket felmutatni az életében. De ha neki ez jó, ám legyen. Szerencsére én nem sok ilyen nőt ismerek, de valahogy én is lenézem őket, meg valahol sajnálom is...Hál' istennek, olyan férfiakkal vagyok körülvéve, akik ezt nem tartják normálisnak, mert szerintem nem az. Hogy egy életerős nő ne dolgozzon, csak otthon here-veréljen...Inkább vicces:)))
2013. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%

Én ebben a hónapban napi 4 órát dolgozom, mellette eljárok angol tanfolyamra (ezért is nem 8 órázom), főzök szinte minden nap, takarítani mosni valóban nem szoktunk minden nap, bár csak ketten vagyunk a párommal. Ha lehetne részmunkaidőben dolgozni, szerintem rengeteg nő menne. Mert az a napi 4 óra munka jót tesz az önbecsülésnek is, de azért marad idő a maradék 4-ben a házimunkát is megcsinálni, és így este nem egy hulla feleség várja otthon a férjet.

Persze ez a 4 óra nekem sem marad így örökké, jövő hónaptól újra 8+ óra. De most inkább bevállaltam 4 órát, hogy rendesen tudjak tanulni.

2013. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sem vált ki indulatot csak egyszerűen nem értem, hogy hogy elégedhet meg annyival, hogy otthon van. Ilyen esetbe mi a fenéért járt iskolába/egyetemre?
2013. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem teljesen mind1, h ki mit csinál, de az tuti, h begolyóznék ha nem dolgozhatnék. volt olyan időszak is az életemben, amíg nem volt muszáj, nem is törtem magam állás után különösebben. mióta dolgozom, jó érzés, h van saját pénzem, ami az én érdemem, nem szól bele senki mire költöm. emberek közt vagyok, nem tompul be az agyam, érnek ingerek, nem azt várom malmozva h mikor ér haza a párom.

korábban mondogatta, h nem muszáj dolgoznom, el tud tartani. tény és való, h ő hozza haza a magasabb fizut, az enyém mondhatni zsebpénz, de legalább az enyém :)

2013. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert rugalmatlanul gondolkoznak,esetleg irigyek .Ne foglalkozz velük ,nem kell mindenkinek ugyanúgy élnie ,élj úgy ahogy neked jól esik illetve amire lehetőséged van :)egyébként én sem támogatom azt hogy egy nő Is annyit dolgozzon mint egy férfi , nekem a gondoskodó férfi jön be (koteledoknek mondom h nem aranyaso vagyok ).De így nincs azon vita h a férfi nem jól csinálja a házimunkát ,illetve sok non azt vettem észre h idegileg gyengébbek mint a férfiak pl ha bemegyek a boltba és női eladó van sokkal idegbetegebb..de nm akarok általánosítani ,csinálja mindenki azt amit akar csak ne nézzük le egymást
2022. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!