Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek akkor is be kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor is be kell segítenie a férfinak a takarításba, ha a nő nem dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 18:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
3%
egy pasi nem arra van kitalálva h mosogasson vagy ilyeneket csináljon....a leírtak szerint vagy lassan csinálja vagy nem elég alapos. Hidd el neked se menne ha azt mondaná a pasid h cseréld le az olajat a kocsin vagy cseréld ki a kereket.
2013. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva én ebben az eseten nem várom el tőle.

Viszont mikor mindketten dolgoztunk besegített a háztartása. Nem esett le a karikagyűrű az ujjáról.

2013. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
15%

Konkrétan csak a takarításra gondolsz, vagy általában a ház körüli teendökre?

Mert például, hogy a férfi mosson föl, vagy porszívózzon, az kicsit furán venné ki magát. De például ilyet, hogy villanykörtecsere, kertimunka vagy egyéb fizikailag nehezebb munka még beleférhet szerintem, hogy segítsen.

Ja, és függetlenül attól, hogy ki dolgozik, ki nem dolgozik, egy bizonyos mértékü munkamegosztás azért kialakulhat a felek között a háztartásban is.

2013. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Nagy általánosságban azt tudom mondani, hogy nem. Főleg, ha olyan helyen laknak, mondjuk valami kis panellakásban, ahol egy fő bőven elbírja a házimunkát.

Azért ha vannak nehezebb munkák, mondjuk favágás, kert ásás, azért néha, hétvégenként a férfi is besegíthet.

2013. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Én jelenleg nem dolgozom, plusz babát várok, szóval nem is fogok még egy ideig, míg a férjem fősulira jár és teljes melóidőben dolgozik. Nem várom el tőle, hogy ezek mellett a feltételek mellett ő mosogasson meg főzzön, de azért azt hogy elvigye a mosogatóig a tányérját vagy a szennyest kidobja, levigye a szemetet, ha megy melóba igenis elvégezhetőnek tartom. Egyébként ezektől függetlenül néha be-be segít, pl kádtakarítás, macskaalom rendbetétele meg ilyen szerelési feladatok, amikhez én nem értek, vagy a pocak miatt nehezen csinálnám meg. Viszont mikor dolgoztam én is, közös volt a házimunka is.
2013. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Nekem alap, hogy ha én otthon vagyok, akkor ezeket a dolgokat megcsinálom. Bár például ha eszik, akkor elmosogat maga után...
2013. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el tőle, de szokott segíteni, ha nem túl fáradt. Azt mondja, annyival több időt töltünk együtt. De ha ő csinál a hétvégén valami "férfimunkát" én is megyek sokszor és megpróbálok valamit segítgetni neki, még ha nem is sokat tudok, ugyanebből az okból.
2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha a nő csak otthon ül, nem tanul/nem dolgozik, akkor csinálja a házimunkát egyedül, főleg ha a férfi ki sem látszik a munkából. Mégis mi más dolga lenne otthon?


Első válaszoló, te meg egyszerűen bunkó vagy. Te nem 2013-ban élsz? Nők is érthetnek az autókhoz. Férfiak is a főzéshez. Én tudok kereket, olajat cserélni, sőt biztos vagyok benne, hogy jobban értek az autókhoz, mint te, ilyen irányba megyek továbbtanulni is. A testvérem és apukám is nagyon jól főz és örömmel csinálják...

2013. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Én nem várom el, de főzni pl. szokott, gyakrabban is, mint én.
2013. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
én sem szoktam azért arra megkérni, hogy tegye rendbe az egész lakást, csak félek, hogy ha megszokja, hogy mindent megcsinálok helyette, akkor ő semmit nem fog besegíteni, ha vissza megyek az egyetemre vagy dolgozni fogok. néha megkérem, hogy pakoljon ki/be a mosogatógépből, vagy locsolja meg a virágokat(5db), de még annyit sem tesz meg, hogy a tányérját elteszi az asztalról.. ha meg szóba hozom, hogy segíthetne, csak hogy ne szokja meg, akkor megkapom, hogy én itthon vagyok egész nap, ő pedig dolgozik.
2013. jún. 19. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!