Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek titeket menyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek titeket menyire zavarna ez a házasságban, illetve nők, a ti férjetek mit szólna ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudok fogamzásgátlót szedni. Illetve fizikailag nem nagyon van akadálya. Már többet próbáltam, van amelyiktől a mellékhatások komplett skáláját produkálom, most a legutóbbitól nem volt semmi bajom 'csak' semmi kedvem nem volt a szexhez. Nemcsak a szexhez, hanem konkrétan abszolút nem kívántam és nem is hiányzott az orgazmus sem.


Így marad a gumi, vagy gyerek után esetleg spirál. Egyébként az én páromat abszolút nem zavarja ez, ő amúgy sem szerette, hogy mérgezem magam- persze nyilván az előnyeit szerette.


Csak kíváncsi lennék más férjek véleményére. Ritka szex gumi nélkül, vagy normális mennyiség gumival.



2013. júl. 25. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan nem vagyok férj sem pedig nő, de más fogamzásgátlási technikát is próbáltál? Hüvelygyűrű ami ugyan bocsát ki fog gátló anyagot de máshogy hat mint a tabletta. Vagy a pesszárium ami viszont nem bocsát ki semmit csak fizikailag akadályozza a megtermékenyítést ámbár annak a használatába bele kell jönni. Amúgy normális mennyiség gumival jobb ha a nő is élvezi. Mert csak úgy magam örömére az úgy nem teljesen 100%-os élmény :)
2013. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
ritka szex gumival :-)
2013. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Én most készülök abbahagyni a gyógyszer szedését egészségügyi okok miatt.

A férjem jobban szereti gumi nélkül, de mivel megérti, hogy miért hagyom abba, így természetesen elfogadja a gumit is. És ez a mennyiségen biztos, hogy nem fog befolyásolni semmit.:) Védekeztünk már a házasságunk egy ideje alatt gumival és akkor sem volt ebből probléma.

2013. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első: most pont a hüvelygyűrűt kellett abbahagynom, az dobta le teljesen a libidómat. Sajnos, pedig tök jó volt :(


Pesszárium és egyebek szóba sem jöhetnek, 95% biztonság a minimium. Sajnos jelenleg nagyon nehezen tudnánk eltartani egy gyereket. Vagy sehogy. Úgyhogy ezzel még várnunk kell.

2013. júl. 25. 14:52
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
A férjem és én is örökre lemondtunk a tablettáról, nekem sem vált be, sőt. Megkeressük a módját a védekezésnek, ha lesz annyi babánk, amennyit terveztünk. Most várjuk az elsőt. Még nem beszéltük meg, hogy legyen, de kitaláljuk. Nem fogok többé gyógyszert szedni én sem. A gumit nem szeretjük, nem olyan érzés. SZóval még vacillálunk :)
2013. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok baba után szóba jöhet a spirál is :) Sok boldogságot, egészséges gyereket!
2013. júl. 25. 15:02
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén szólva engem nőként zavar a kondom, mert nélküle egyszerűen intimebbnek, közelibbnek érzem a szex élményét a párommal, de ez gondolom természetes.


Nemrég hányás-hasmenés vírus miatt 1-2 hétig gumit kellett használnunk, nekem az úgy elvette a kedvemet, hogy heti 5 helyett volt heti 1 alkalom.


Szerintem embere válogatja, mert aki nem szereti a gumit, nem érzi magát jól vele annak mindegy hogy lehetne normál mennyiségű szex is gumival, ha egyszerűen lelombozza maga a tény, tehát ugyanott tartunk, mint gumi nélkül. Akinek meg mindegy, annak nyilván jó úgy is, és nincs probléma:)


Egyébként őszintén szólva én a helyedben felkeresnék egy másik nőgyógyászt, ha lehet akkor privátot. Párezer forintot általában fizetni kell ilyenkor egy vizsgálatért, de ők valóban személyre szabottan foglalkoznak veled, nem úgy mint az államiak. Egész biztosan tudnak olyan tablettát ajánlani, ami a te szervezetednek is ideális, mivel minden tabletta összetétele, hormontartalma más, és ráadásul lehet 1-2-3 fázisú is.

A másik az, hogy nem kell minden mellékhatástól megijedni (nyilván ha sok jelentkezik, az intő jel azért), 1-2 mellékhatás normális a gyógyszer kezdésekor. Én pl. a saját gyógyszeremmel elsőre 2-3 mellékhatást is produkáltam, abba is hagytam, majd 1 hónappal később újrakezdtem (orvosi tanácsra), és másodszorra semmiféle mellékhatás nem volt. Az is nagyon fontos, hogy mikor kezded el szedni (valóban a menstruációd első napján, mindig pontos időben, stb.)

2013. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Inkább ritkán szexelnék, gumi nélkül. Amig beállt a gyógyszerem, addig gumiztunk (a kapcsolatunk első 3-4 hónapjában), de alig vártuk, hogy végre ne legyen semmi közöttünk. Szerintem, ha nem érezzük egymást az nem igazi... szóval az én (56nap múlva) férjem nem támogatná a gumizást, ahogy én sem.


24N

2013. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Én pontosan ugyanígy jártam a fogamzásgátlóval, mint te! Immár 6 éve felhagytam vele, a döntés közös volt. Nekem fogalmam sem volt arról, hogy miért nem kívánom a szexet, csak egyszer nem volt pénzem megvenni a következő havi adagot... Na, pár hét múlva helyreállt a rend :)


Szóval lassan rájöttem, hogy mi a helyzet, és a párom is azt mondta, hogy inkább megszakítással védekezzünk, hiszen neki sem mindegy, hogy túlélem, vagy átélem a dolgot :) bár nálunk nem lenne probléma, ha becsúszna egy bébi.


Szóval én nem gondolom, hogy emiatt ritkábban kell csinálni, a kockázat ugyanúgy benne van az 1 alkalomban is.

2013. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi mindig is gumit használtunk. Párom sosem engedte, hogy tablettát szedjek, számára fontosabb az egészségem. És így is irtó jó vele.
2013. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!