Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ilyenkor mi van? Addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Addig nem szexelünk amíg le nem fogyok?!

Figyelt kérdés
11 hónapja szültem. 103 kilóval. Nem vagyok rá büszke de sosem voltam egy nádszál kisasszony. 80kilóval kezdtem a terhességet. A szexuális életünk romokban van. A szülés előtt se volt sok alkalom de lényegesen több volt. Ha havi 3x szexelünk, akkor már sokat mondtam. A férjemmel sokat beszéltünk erről, időről időre előjön a téma hogy kövér vagyok. Máskor meg azt mondja hogy ideges, ami valóban igaz, most indult el a saját vállalkozása, iszonyú stressz van rajta. Ma reggel morcosan keltem mert ebben a hónapban 1x volt köztünk valami, az is 2 hete. Megkérdezte hogy miért vagyok morcos, válaszoltam neki hogy ne csodálkozzon, kicsit frusztrált vagyok. Erre nekem támadt hogy akkor fogyjak le, nézzek már tükörbe, nehogy azt higyjem már hogy ez csak az ő hibája. Most ilyenkor mi a helyzet? Tényleg nem fogunk szexelni mert nem vagyok a topon? Baromira igyekszem, már "csak" 85 kg vagyok. Tényleg mindent megteszek hogy újra a régi legyek, de nem megy olyan gyorsan...
2013. júl. 27. 09:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Férjednek nem így kéne hozzáállnia, szépen kéne mondania nem ilyen nyersen durván ezért a férjednek egy hatalmas fekete pont. De legyünk őszinték, érthető. Hidd el egy elhízott nő nagyon nem kívánatos(kivéve aki erre izgul persze). Üljetek le és beszéljétek meg akkor legalább nyugodtan tudjátok nem ilyen ingerülten.
2013. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
ha ez vigasztal, az én feleségem baromi jól néz ki, és nekünk is ennyi a szex, sajnos... igaz, mi jó ha heti egy két napot látjuk egymást a munkabeosztással... viszont a stressz az nagyon ki tudja nyírni a szexuális életet... illetve hajrá a fogyásban, és hozd fel néha a témát, hogy te mennyire igyekszel... egyébként légy türelemmel, és próbálj meg közeledni, illetve újítani... egy szép fehérnemű minden nőt kívánatosabbá tesz... szerintem... viszont ha beszélgetésként, vagy ne agyj isten szemrehányásként hozod fel neki, akkor az biztos, hogy elveszi a kedvét, mert akkor az van benne, hogy teljesítenie kell... és megint csak nyomás alatt van, és stresszes...
2013. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Pedig a szex segítene.
2013. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igaza van, őszintén tudunk erről beszélni, neki is megmondtam hogy tudom hogy ez van, csak nem egyszer olyan durván közli hogy legszívesebben kisírnám a szemeimet. Nem igazán értékeli amit teszek. Néha beszól hogy merek megenni egy banánt vacsi időben. Amikor meg már nem akarok este 9kor bevacsorázni, akkor meg az a baja. Amikor legutóbb ráálltam a mérlegre, nagyon boldog voltam hogy újabb 4 kg ment le, és behívtam boldogan hogy nézze meg ő is. Közölte hogy majd akkor szóljak ha 70 alatt leszek. Megjegyzem; soha nem voltam 70 kg alatt. Ami a csúcs volt, az a 72 kg volt. Így ismert meg.
2013. júl. 27. 09:45
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a babánk, 58 kilóval indítottam a terhességet, most 62-63 vagyok (75-tel szültem). Nálunk régebben gyakori volt a szex, min. heti 4-5. Most havonta 2-3 jó ha van. Nem hiszem, hogy csak a kilón múlik, ez szerintem csak kifogás, főleg, ha előtte is 80 kiló voltál. Bár azt mondod, hogy előtte sem volt minden ok, szóval valószínűleg máshol van a baj. Ezzel nem azt mondom, hogy ne fogyj tovább, hanem igenis akarj neki tetszeni, de lehet, hogy máshol is van a baj.
2013. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként elég tapló férjed van, hogy az önbecsülésed így sárba tiporja! Hogy tudtál hozzámenni feleségül?
2013. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de elég paraszt a férjed viselkedése. Ezt a bántást én el sem viselném. Egyébként nem lehet,hogy ő fél valamitől? Csak ugye a legjobb védekezés a támadás. Ha szeret, akkor pár kiló nem lehet akadály. Én biztos elküldeném a francba, ilyeneket nem mondunk a másiknak. Azért mert stresszes, nem téged kéne bántania. Mindenképpen el kéne beszélgetnetek komolyabban, mert ha tényleg a kinézeted a baj, akkor nincs túl nagy jövője a kapcsolatotoknak.
2013. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mindig is ilyen felszínes volt. Persze érthető valahol, hiszen nem így szeretett belém, megjegyzem - ő is sokat változott kinézetileg, de ugyanúgy szeretem. Mindig azt mondja hogy ő nem fog hazudni nekem, de amint látjátok a tapintatosság nem az erőssége...

Valahol nála is vannak gondok, tisztában van vele, tegnap este mondta is hogy keres egy magánorvost, de sokszor mondta hogy így meg úgy próbálkozik, sehol semmi... De én ma már nem akarom felhozni neki ezt a témát, úgyis csak veszekedés lenne belőle.

2013. júl. 27. 09:54
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok: Ha a férjed nemképes értékelni az igyekezeted és dícsérni meg segíteni, akkor nemér annyit hogy az ő kedvére tegyél...
2013. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Talán tudja, hogy sose leszel 70kg alatt és ez neki jó kifogás, hogy addig sincs szex, mert talán neki sem megy a dolog, de a pasik ált. túl büszkék elmenni dokihoz. És mivel van most ez a hülye ötlete, így nem fenyegeti a veszély, hogy foglalkoznia kelljen a problémájával
2013. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!