Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ilyenkor mi van? Addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? Addig nem szexelünk amíg le nem fogyok?!

Figyelt kérdés
11 hónapja szültem. 103 kilóval. Nem vagyok rá büszke de sosem voltam egy nádszál kisasszony. 80kilóval kezdtem a terhességet. A szexuális életünk romokban van. A szülés előtt se volt sok alkalom de lényegesen több volt. Ha havi 3x szexelünk, akkor már sokat mondtam. A férjemmel sokat beszéltünk erről, időről időre előjön a téma hogy kövér vagyok. Máskor meg azt mondja hogy ideges, ami valóban igaz, most indult el a saját vállalkozása, iszonyú stressz van rajta. Ma reggel morcosan keltem mert ebben a hónapban 1x volt köztünk valami, az is 2 hete. Megkérdezte hogy miért vagyok morcos, válaszoltam neki hogy ne csodálkozzon, kicsit frusztrált vagyok. Erre nekem támadt hogy akkor fogyjak le, nézzek már tükörbe, nehogy azt higyjem már hogy ez csak az ő hibája. Most ilyenkor mi a helyzet? Tényleg nem fogunk szexelni mert nem vagyok a topon? Baromira igyekszem, már "csak" 85 kg vagyok. Tényleg mindent megteszek hogy újra a régi legyek, de nem megy olyan gyorsan...
2013. júl. 27. 09:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
az én páromat "megszépítette" a terhesség, felszedett pár kilót és most 80 kg. Esküszöm baromi jó alakja lett, előbb kellett volna bevállalnunk egy gyereket. Mondjuk nálunk nem volt gond a sexel heti 3-4 alkalom volt terhesség előtt most meg van h a duplája. A párodnak tisztelnie kéne téged és nem lehordania, megértem h sokat stresszel de ki nem? De ha az ágyban vagyunk ott megszűnik minden és csak mi mi számítunk, remélem érted mire akarok kilyukadni. A munkahelyedre se viszed be a gondjaidat.
2013. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva már én magam is belebonyolódtam hogy mi is a gond. Túl összetett. 2 éve küzdünk ezzel. Nem tudom már mit tegyek. Tudjátok mi az érdekes? Tudat alatt szeretne szexelni velem. Heti többször rám mászik éjszaka hogy ő mennyire kíván. Szex az nincs mert azért ébred mert pisilnie kell. Sokszor én sem vagyok magamnál, belaszok. Csak este túl fáradt agyilag hogy legyen valami.. de pár óra alvás után ez van.
2013. júl. 27. 10:23
 13/26 anonim ***** válasza:
33%

Akkor lehet, hogy akarja, kívánja, de nem megy neki.

Orvos? Szexuálpszichológus? Urológus?

2013. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy látom, hogy te kezdted a sértegetést és a férjed "csak" visszavágott. Soha életemben nem mondanám a férjemnek, ha megkérdezné, hogy mi bajom, hogy azért vagyok ingerült, mert nem ba... meg az éjjel. Ettől persze hogy azt érzi szerencsétlen ember, hogy leszóltad a férfiasságát, cserébe ő is megjegyzést tett a nőiességedre. No, most hogy kvittek vagytok, leülhetnétek sértegetés, egymásra mutogatás és követelőzés nélkül beszélgetni a dolgokról.
2013. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

10.42


Óh, szerencsétlen, tényleg. Te is egy idióta lehetsz.


Kérdező, a férjed egy utolsó tuskó, sajnállak, hogy ezt kell elviselned. Bár az is kérdés számomra, hogy miért hagyod magad? Ha ilyet mondd, vágj vissza te is. Ha meg hagyod magad, akkor ne csodálkozz.

2013. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Rá kéne jönni, hogy mi a probléma gyökere. Tehát a férjednek van merevedési problémája? Ez a stressz meg a fáradtság miatt van? Vagy ő azt hiszi, hogy azért van, mert van rajtad pár plusz kiló? Azért ezeket tisztázni kéne, de egyébként ha a párod hajlandó elmenni orvoshoz, akkor menjen el, mert legalább ott kiderül, van-e valami baja. Szerintem ez legyen az első, ezzel párhuzamosan, mivel ő mindig ba...gat a testsúlyod miatt, teremtse meg a körülményeket, hogy eljárj edzeni, vagy legyen időd sportolni. Együtt kéne haladni, hogy jobb legyen mindkettőtöknek. Ha már eljutnátok odáig, hogy heti egy- két szex lenne, akkor neki is, meg neki is több lenne az önbizalma. Biztos, hogy a felgyülemlett feszültség is enyhülne.
2013. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomban ugyanez volt a probléma, csak én nem szültem neki gyereket, nem mentem hozzá, hanem kidobtam. Szerintem aki nem hajlandó elmenni orvoshoz és szembe nézni magával, azzal nincs miről beszélni. Nagyon gyerekesen viselkedik a férjed. Aki a büszkesége miatt nem hajlandó orvoshoz menni, az meg is érdemli, hogy beteg legyen, mert a saját gyerekes butasága miatt van. Én ezért döntöttem úgy, hogy nem kell pénzes, gazdag pasi, mert a többségük ilyen öntelt egoista, azt hiszik, hogy ők sz@rták a spanyol viaszt. Az is elég gyerekes a férjedtől, hogy olyan dologgal sérteget, amiről nem tehetsz, hisz nemrég szültél. Ennyire nincs benne semmi empátia? Én tuti nem mentem volna hozzá egy ilyen nagyra nőtt gyerekhez.
2013. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Elmentem itthonról és mikor vissza jöttem elmondta hogy ténylegesen megbántottam mert este ugye mondta hogy keres szakembert (amit egyébként meg is tett, amíg elvoltam) és reggel az első dolgom volt hogy pampogtam. Ezért direkt akart megbántani, fájdalmat okozni. Ezt mondta.
2013. júl. 27. 12:31
 19/26 anonim ***** válasza:
54%
Ez is csak ürügy. Most tudtad meg, hogy volt szakembernél, nem tegnap este. Ne dőlj már be a butaságnak. Amúgy meg hidd el, az lesz, hogy egyszer elmegy, bebizonyítja neked, hogy a szakember szerint nincs semmi baja és megint te leszel a hibás. Ezek az "emberek" így működnek.
2013. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy elhidd, csak téged akar hibáztatni, nehogy bocsánatot akarjon kérni és még te lehessél a szemét aki tehet az egészről. De ha tényleg így is van (amit nem hiszek), akkor meg az a gáz, hogy vissza akar vágni.
2013. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!