Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban a nőnek irányíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban a nőnek irányítania kell a férfit. Ha nem irányítja, annak a házasságnak vége. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Anyukám mondta nekem, mert a férjem ma szabadságon volt és elment délelőtt 2-3 órára horgászni. Szerinte nem jó, hogy így tett, mert a családjával kellett volna lennie. Ő nem engedte egyedül még csak a boltba sem az apámat. De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy őt nem is lehetett, mert ő elment inni a cimborákhoz, ott elkezdtek kártyázni és elkártyázta az egész havi bérét.

De az én férjem nem ilyen, és ezt ő nem érti meg. Szerinte minden férfi egyforma. Ezeken a kijelentésen már csak bólogatok. Mást nem tehetek igaz?


2013. júl. 31. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy elmondod, hogy a te férjed másmilyen, mint amilyen az övé volt, őt nem kell irányítani. Az már rég nem két egyenrangú fél kapcsolata, ahol az egyiknek a másikat kell irányítania...
2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Sokat nem tehetsz.hagyd rá ő ikyen világban nevelkedett. Viszont nem tanácsos irányítani a partnert ha csak nem tényleg elkerülhetetlen.
2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Presy ***** válasza:
59%
Szabadság? Szabadság elmegy horgászni sok meló mellet? Ki jár te elmész csajokkal shopingolni vagy akármi ne menjél mert CSAK A CSALÁD? Megértem anyud haragszik ezért de nem szabad mindenkit egy kalap alá venni , férjeddel meg beszéld át anyudnak meg ne is mondha férjed elmegy valahova nem az ő élete nincs köze hozzá . Nem vagytok gyerekek.
2013. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

:) akkor az en Paromtol kikeszulne. O az uzleti ligaban jatszik es ma este is jatszik ejfelnel hamarabb nem lesz itthon...

Szerintem meg egy kapcsolaton belul is kell szabadsag. Mikor azt csinalhatsz amit szeretsz. Legalabbis nekem van ilyenekre szuksegem es megertem ha neki is :)

Bologass es hagyd ra. Ha elsore nem fogja fel ezredszer se fogja.. Iranyitani kell? Nem hiszem. Egymas tarsanak kell lenni nem egymas fonokenek vagy beosztottjanak hogy parancsszora mukodjon a parkapcsolat. De ez az en velemenyem :) kivancsi vagyok mit valaszolnak neked erre a kerdesre ;)

2013. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeseg...


Ha az a férfi olyan, akkor irányítani kell, ha nem, nem.


Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, kert a személyiségemhez nem illik, de igen ismek olyan párt, ahol ez működik.

A férfi irányításra szorul, a nőnek pedig irányítási kényszere van, ezért működnek 40 éve jól.

De ismerek olyat is, ahol pobt emiatt ment tönkre a kapcsolat.


Nekem is ment mr ezért, mert a személyiségem erős a fiú(még csak fiú volt) pedig megalkuvó, eg idő után uralkodtam felette, ami egIkünknek sem tett jőt.


Tehát nincs igaza az édesanyádnak így általánosságban, de van olyan házassag ami csak így működik

2013. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

"A házasságban a nőnek irányítania kell a férfit. Ha nem irányítja, annak a házasságnak vége."


Ezzel egyetértek. Anyukáddal viszont nem feltétlenül, ha kényszeríted, vagy játsszátok az 'engedem-nem engedem' játékot, az sok jóra nem vezet.

Nekem anno azt tanították, okos asszony úgy manipulálja a férjét, hogy az észre sem veszi, mégis mindig azt teszi, amit az asszony akar. Finom utalásokkal, elültetve a bogarat a fülébe, ezeket észre sem veszi, hacsak nem tudatosan figyel rá, és egyszer csak előáll a nagy ötlettel.

Egyébként nálunk így van, ha én nem irányítok, kutyafüle nem történik, de igyekszem nem sárkányosan megoldani.

2013. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
94%

Doktor Úr! Olyan bizonytalan vagyok! Vagy nem?


Irányíthatnál egy csomó minden mást is.


Például a beszélgetéseket az anyukáddal. Mondjuk arról kérdezhetnéd, hogy apukád hogyan viselte, amikor anyukád a leírtak szerint megfojtotta az uralkodásával és emiatt rákapott a piálásra.


Aztán kérdezd meg apukádat is. Garantáltan tanulságos lesz.


Amúgy meg ne bólogass! Alkoss véleményt, gondolkozz, tervezz úgy, hogy a férjednek is jó legyen, vedd figyelembe mit szeretne csinálni! Elvégre irányítani akarsz, az meg felelősség is egyben.


Oka van amiért nincs a szabadnapján inkább veled otthon...


De persze ez csak egy vélemény. Vagy nem?

2013. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Anyukádnak rossz tapasztalatai voltak, megszokta, hogy résen kell lennie, gondolom sok-sok éven keresztül és már automatikusan ebből indul ki, már nem hiszem, hogy meg fog változni. Nyugtasd meg, vagy csak hagyd rá, ha nem hiszi el. Mondd neki, hogy: jól van, majd odafigyelek rá.

Aztán el van intézve. Természetesen nem kell így tenned egy normális kapcsolat nem arról szól, hogy irányítjuk egymást.

2013. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy anyukád hozzáment egy gyerekhez, akit irányítani kell, hogy ne kallódjon el. A kora lényegtelen, lélekben gyerek maradt. Én férfihoz mentem hozzá, aki első szóra lelépne (jogosan), ha bármit tiltanék neki, vagy irányítani akarnám. Független egyéniség, teljes értékű jogokkal ebben a kapcsolatban, ahogy én is. Nem minden férfi egyforma, ahogy nem minden nő olyan, mint ő. Mi nem korlátozzuk egymást, és jééé, boldogabban élünk, mint bárki, akit csak ismerek! Nem tudsz mit tenni, amit megtapasztalt, abból merít, de nincs igaza. Én nem engedem anyámat belekotyogni a házasságomba, neked is ezt javaslom. Húzd meg a határt és kérd meg, hogy a saját házasságával foglalkozzon, ne a tiétekkel. Ha nem tartod a magánéletetek határait, akkor ez elfajulhat! Nem a férjed kell irányítanod, hanem anyukád, amikor túllépi a határt! N29
2013. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Remek, lepontozott a sok feleség, aki a világért se vallaná be, hogy márpedig irányít, minden nő ezt teszi, ti is, maximum nem egyformán. Én legalább vállalom!
2013. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!