Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban a nőnek irányíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban a nőnek irányítania kell a férfit. Ha nem irányítja, annak a házasságnak vége. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Anyukám mondta nekem, mert a férjem ma szabadságon volt és elment délelőtt 2-3 órára horgászni. Szerinte nem jó, hogy így tett, mert a családjával kellett volna lennie. Ő nem engedte egyedül még csak a boltba sem az apámat. De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy őt nem is lehetett, mert ő elment inni a cimborákhoz, ott elkezdtek kártyázni és elkártyázta az egész havi bérét.

De az én férjem nem ilyen, és ezt ő nem érti meg. Szerinte minden férfi egyforma. Ezeken a kijelentésen már csak bólogatok. Mást nem tehetek igaz?


2013. júl. 31. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Felejtsd el mit mond anyukád! Az olyan szeszkazánok esetében mint amilyen az ő férje volt igaz lehet amit mond de:

1. Anyukádat is minősíti az hogy milyen emberhez ment hozzá. Így aztán milyen jogon akarja pont neked megmondani a tutit? Ugyan mit tudhat valaki a jó házasságról ha ő maga sose érte azt el??

2. A többi férfi (akik nem isznak stb.) egyenesen menekülne egy ilyen irányítgatós, anyáskodó nő elől. Szóval ne legyél olyan mint anyukád!


Dióhéjban: ha követed amit anyukád mond akkor neked is olyan férjed lesz előbb-utóbb mint neki (vagy semmilyen).

2013. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

"Remek, lepontozott a sok feleség, aki a világért se vallaná be, hogy márpedig irányít, minden nő ezt teszi, ti is, maximum nem egyformán. Én legalább vállalom!"


Én férfi vagyok és úgyszintén lepontoztalak mert épeszű férfi fejvesztve menekül az ilyen manipuláló, "bogarat fülbe ültető" libák elől, nemhogy még családot alapítson velük... A többi nő fejébe meg úgyse tudnál belelátni (bár sokan valóban irányítgatnak, viszont akkor viszlát), akkor meg honnan tudod ki irányít meg ki nem?

2013. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk mosolyogtam, mert első ránézésre anyám parancsolgat.

Apám viszont piszok jó diplomata volt és tulajdonképpen az ő akarata érvényesült. Kívülről az ellenkezője látszott.

2013. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád miféle sikerre támaszkodva magyaráz??? - ha jó látom eléggé félresiklott házasság áll mögötte?


De sebaj, nem tanul ő ebből, megpróbál téged is rávenni, hogy próbáld csak ki az ő be nem vált receptjét!


Nekem volt bő 20 éves szép házasságom, ebben azt tapasztaltam, hogy a jó feleség nem irányítja az férfit, hanem inspirálja.


Hasonlít, - de mekkor a különbség.


A férjed 2-3 órás horgászása neg teljesen normális dolog.

2013. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

Azért pontoztunk le 78%-os, mert hülyeségeket írsz.


Meg lehet nézni ezt a sok sok elhagyott nőt, akik azt hitték, hogy "az apróbb utasításaikkal" ő a királylányok, aztán koppantak, amikor a férjük megcsalta őket. Meg a kéükbe röhög, alázza stb.


Ennyit a manipulálásról.

2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
Ja és még annyit 78%-os, hogy nem mindenki akar értelmi fogyatékos férjet, akit irányítani kell. Neked az jutott, légy boldog!
2013. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
A férjem két munkatársnőjével jár el úszni minden csütörtökön, délután. Tulajdonképpen ez az egyetlen hobbija és kikapcsolódása a munka, háztartás, gyerek mellett. Én a barátnőmmel szoktam pénteken délután elmenni sétálni meg ilyesmi. Szerintem nem jó az a házasság ahol irányítják egymást a felek illetve egyik a másikat.
2013. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!