Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit jelent ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy "a tenyerén fogja hordozni"?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem a páromat azt mondta, hogy ha összejövök vele akkor a tenyerén fog hordozni. Se pénze semmije akkor miről beszél? Normális egy ilyen pasi?
2013. aug. 4. 06:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Szeretni fog, pénz nélkül is.
2013. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt, hogy nincs autója, szóval a tenyerén kell majd utaznod :DD
2013. aug. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
a tenyerén fog hordozni, mert te fogod megkeresni a betevőt mindkettőtök számára! :)
2013. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Mindenáron meg akar szerezni és tartani téged. Ezt jelenti. Azt nem mondta, meddig fog tartani mindez?
2013. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De akkar mondhatná ezt ha vinne nyaralni, venne ezt azt. Vagy én gondolom rosszúl?
2013. aug. 4. 08:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy minden baromságot beveszel, "azon" kívül?
2013. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondnak ennél még cifrábbakat is... Nálunk is be volt ígérve az egy hét a tengerparton, mivel augusztus, szeptemberben dolgozni fogunk mindketten ezért márt jövő évre van beígérve 2 hét a tengernél... Ha még 3-4 évig nem jutunk el, akkor szerintem azt fogja ígérni, hogy odaköltözünk.
2013. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát én 13 éves vagyok. Még nem nagyon értek az ilyesmikhez de én úgy gondolom, hogy ha ezt mondja 1 férfi nőnek akkor nem csak azt jelenti, hogy megvesz neki mindent. Hanem azt, hogy NAGYON fogja szeretni. Én nem értek ehhez szóval bocsánat ha hülyeséget írtam :).
2013. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is arra gondolt amit Te írtál de nekem a szeretet nem elég.
2013. aug. 4. 08:48
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Akkor úgy látom a nők nagy része csak a férfi pénzére utazik. 1 igazi nő az én elképzelésem szerint ne a pénzéért szeresse a férfit hanem azért amije van.
2013. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!