Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, ami hiányzik ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami hiányzik ebből a srácból? Kedves, értelmes, a tenyerén hordoz, emberileg nagyon rendben van, de talán a külseje nem vonz, mint férfi. Nagyon szeretne összejönni velem, de nem tudom mit mondjak neki? 22L

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak egyszerűen nem tetszik nekik úgy, mint pasi. Várj még egy kicsit, háta megtetszik jobban.ÉS az igazat mondjad neki,azt amit ide is leírtál.
2012. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan ezt amit most leírtál...Csak légy őszinte
2012. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki mondana róla véleményt, irjon privit és mutatok róla képet. Lehet, csak én nem látom benne a férfit?
2012. márc. 10. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Először próbálj rá úgy tekinteni mint pasira mert ha megszereted akkor biztos nem jársz rosszul.1 próbát igazán megér ha tényleg normális.

Ha meg nem sikerül akkor mondd meg neki

2012. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Vagy vonzódsz hozzá vagy nem. Szerintem ne erőltesd, te is érzed, hogy veszett fejsze. Beszélj vele és mond el neki az igazat. Úgy lesz mindenkinek a legjobb.
2012. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne próbáld bemesélni magadnak,hogy a belső tulajdonságai majd megszépítik a külsejét.Csak egy ideig fog ez menni.Később mikor újra kinyílik a szemed,rájössz,hogy nem vonzódsz hozzá,és akkor már a belső tulajdonságai sem fognak téged kielégíteni.

Jobb ha békén hagyod,szegényt ne szivasd.

2012. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem vonzódsz hozzá és nem akarod hitegetni.
2012. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen van! Ha nem vonzódsz hozzá (nem feltétlen azt jelenti, hogy jól néz ki, vagy ideálod, hanem hogy megvan köztetek az a valami), akkor ott ette meg a fene. Persze, később kialakulhat ez, idő múlva, de ham ost így érzel, mond meg neki, hogy nagyon kedveled, de nem érzed úgy, hogy komolyabban kéne folytatnotok, mert hiányzik a vonzalom.
2012. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És még azt mondják nem minden a külső...
2012. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!