Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha férjetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha férjetekről kiderülne, hogy egy közös baráti pár pletykás hölgy tagjával osztja meg a magánéleti problémáitokat? Ők nem tudják, hogy én tudok róla.

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Semmit mert csak probléma lesz belőle.

Valami oka van, hogy ezt teszi és nem Veled beszéli meg.

2013. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű oka nincs és nem is lehet!Minek nősül az ilyen?
2013. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi?

Lehet, hogy nem volt pontos a kérdésem megfogalmazása, mi is beszélünk a problémákról, újdonságot nem olvastam, csak vele is társalog róla.

2013. jún. 27. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre valók a barátok. (bár, ahogy te nyilatkozol róla, neked aligha barátaid)
2013. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan haver barát inkább, jó fej, meg minden, csak sajnos nem tudja tartani a száját semmiről és nem gondolom, hogy a magánéletünk, illetve intim részletek másra tartoznának, vagy rosszul gondolom?
2013. jún. 27. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a férjed ezt másként gondolja, ha megosztja vele a magánéleti dolgaitokat. Vagy rosszul olvastam, amit írtál?
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen férfi haverom, akivel nem történt semmi és nem is fog, ellenben nagyon sok mindent megosztottam vele a magánéleti problémáimról. Ugyanis a férjemmel (már csak ex) ezt nem lehetett megbeszélni, illetve ami szerinte megbeszélést jelentett, az nekem édeskevés volt. A haverommal pedig lehetett ezekről beszélni, végighallgatott anélkül, hogy idegesen közbevágott volna, emelt hangon minősített volna. A férjemmel nem lehetett semmit megbeszélni, mert valamelyikünk tuti a plafonra ugrott - míg más kívülről látva higgadtan elmondta a véleményét, rávilágítva hogy nekem esetleg miben nem volt igazam, mi motiválhatta bizonyos dolgokra a férjem, mi az amit szerinte ő rontott el, stb... Tehát mi is "megbeszéltük" a problémákat a férjemmel, csak az nekem nem hozott megoldást, főleg ha olyan érzésem volt közben, hogy akár a falon lévő festménnyel is kommunikálhatnék ennyi erővel.


Ha nem veled osztotta meg ezeket a problémákat, akkor érdemes elgondolkozni, hogy vajon miért nem akarta.

2013. aug. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Van ilyen csaj az én "baráti" körömben is, ez a pletykás fajta. Olyan mesterien férkőzik a másik bizalmába, úgy elszédíti azzal, hogy ő mennyire jó fej, őszinte, és neki bárki megnyílhat, mert megértő, hogy olyan embereket láttam neki elcsacsogni az életét, akiről sosem gondoltam volna, hogy ennyire naiv. Hihetetlen tehetséggel rá tud tapintani a másik fájó pontjára, "megsimizi" és az embernek szinte jól esik kiadni mindent, mert azt hallja vissza tőle, amit hallani akar. Eltelik egy kis idő, mire aztán észbe kap a másik, és a homlokára csap, hogy kígyót melengetett a mellén.

2013. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék. Szerintem teljesen normális ha megbeszéli az ilyeneket egy baráttal. Ha ti nem beszélnétek meg, nem műkődne a kommunikáció akkor az baj lenne. De ez így nálunk is működik. Nekem is van egy legjobb barátnőm, mindent megbeszélek és a férjemnek is van egy barátja akivel megoszt ilyeneket..
2013. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A második válaszolóval nagyon is egyetértek. Annyit viszont megtehetne a kedves baráti csevegő pár, hogy ízlésesen csinálja. Olyan gusztustalan az olyan jelenet, amikor a drága b.nő ilyenkor felnyerít harsányan és méghozzá imádja is ezt a helyzetet.

Engem mindenképpen zavarna ez a szitu, egyelőre csak figyelnék és bár nehéz, de visszafognám magam. Valahogy minél távolabb tartanám őket és már nem igazán járnánk abba a társaságba. De ettől függetlenül ők még dumálhatnak telefonon + randizhatnak is.

Mindenképpen úgy képzelem ezt a felállást, hogy gyengébb jellemű a pasim, s egy erősebb, keményebb nő belasszózta, s ha az ilyennel leállsz jeleneteznim bírkózni, köpdösni egymást, akkor méginkább neked áll és még rosszabb lenne a házasságod is. Csakis a csendes kerülését javaslom.

2013. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!