Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összeházasodnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaus7 kérdése:

Összeházasodnál egy olyan emberrel aki külföldi és egy bűnszervezet tagja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Hogyne. Minden vágyam egy maffiózóval élni.

Ez most egy komoly kérdés volt???

2013. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogyha nem tetszik a kérdés akkor sajnálom,én egy normális kérdést tettem fel normális választ várok!
2013. aug. 7. 22:42
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Igen semmi akadálya nem lenne, de mivel férfiként csak nőt vehetek el ezért illő lenne nekem is valamiben seftelni, hogy a másik család emberszámba vegyen, ha csak egyszerű gyerekként oda megyek közéjük úgyis csak kinéznének maguk közül mert az egy szem lányuk mindent megkapott ezidáig, viszont ahogy összekerül velem nem lesz csak egy lyukas szoknyája, hiányozna ez bárkinek is?


Az emberek nem értik meg, hogy jelen pillanatban is nemzetközi bűnszervezet biztosítja a polgár számára a napi életet

Rengeteg ember örülne ha csak barátkozna kétes emberekkel, csak ezt nem fogják neked bevallani mert nem hagyja a lelkiismeretük

21/F

2013. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha beleszeretnék akkor igen. Miért ne.amugy is van valamennyi gyilkos hajlam bennem.
2013. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ha mazohista lennék, akkor tuti.De nekem nem fér bele, a ,mindennapi terror, szóval azért vetnék egy kártyát.....
2013. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben minden vágyam az lenne hogy a jövendőbelim (gyerekeim apja) hosszú évekig börtönbe legyen és egyedül kéne eltartanom magunkat.
2013. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen :D Én simán :)
2013. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 M@x ***** válasza:
Nadzsva Ganem, te vagy az? :DD
2013. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!