Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyósom állandóan megaláz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom állandóan megaláz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom állandóan bánt, mindig leszól engem, hogy képtelen vagyok normálisan helyt állni. Pedig igyekszem jól vezetni a háztartást, dolgozni (babás vagyok, már pocakkal) a munkahelyen, a kisfiamat ellátni (már van egy), s a férjemről is gondoskodni. A férjem nem szól semmit, szte minden rendben, én pedig csak dolgozom és dolgozom, semmi pihenés... Mit csináljak, hogy a helyzet változzon?

2013. jún. 29. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
vagy visszadumalsz neki, vagy nem beszelsz vele tobbet, vagy benyeled tovabbra is amit csinal. nem kell felni az emberektol, vedd meg magad, harcold ki a tiszteletet magadnak, mutasd meg hogy veled igy nem lehet beszelni. ennyi
2013. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha a párod nem segít és a pártját is fogják, akkor túl sok mindent nem tudsz tenni, és elgondolkodnék hogy a következő pici jó helyre születik-e. Vagy annyit, hogy megkérdezed konkrétan miért csak cseszeget a partvonalról az anyósod, és a veszekedés, kioktatás helyett segíthetne is - vagy tudakold meg, hogy kinek a háztartásában van, és ott veszekedjen. A harmadik lehetőség, hogy megkérdezed, hogy a párod nevelése nem-e az ő dolga lett volna, ahelyett hogy tőled várja el. Végül, pedig simán visszakérdeznék, hogy vajon azért viselkedik-e így mert tőled is ezt szeretnéd ha tennéd, vagy csak az utóbbi időben valaki olyanokat hord össze, ami rossz színben tüntet fel, vagy sok csalán nő arra amire rápisált? Esetleg a párod mitől olyan nyugodt, hogy nem szól közbe? Nyuszi, vagy így oldották meg anyóssal?

Ne hagyd magad hogy kiborítson, és fogást találjon rajtad. Onnantól nem tud mit kezdeni. Maradj higgadt, kimért, és ne kiabálj vissza - próbálj meg a dolgok mögé nézni, hogy miért lett ideges, vagy miért pont te vagy aki útban van.

2013. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Amíg terhes vagy,addig ne beszélj ezzel az ostoba nőszeméllyel,csak árthatsz az idegrendszerednek.Vagy pedig,ha nagyon nem megoldható a szünet,akkor szólj keményen vissza neki.
2013. jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Először is a férjedet fogd be otthon. Nehogy már munka után, terhesen egyedül csinálj mindent.

Mi a férjed? A harmadig gyerek, hogy neked kell gondoskodni róla?


Az anyós meg foglalkozzon a saját dolgaival, és hanyagold a látogatását. Ha nálatok van, akkor meg látványosan ne csinálj semmit, menj pihenni.


Én csodálom a türelmedet!

2013. jún. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Háhá, jó nagy barom vagy, hogy megházasodtál...

Most már harcolhatsz a mamival egy életen át, a párod meg, ahogy elnézem, nem igazán fog szembeszállni az anyjával sem érted, sem a gyerekért.

Én már csak tudom, az én apám is ilyen. Mindig a majom nagyanyámnak van igaza, anyámnak meg kuss.

2013. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát lehet hogy durva:


"Tárgyaláson:

-Vádlott, miért lőtte mellbe az anyósát?

-Aláhord a puskám."

2013. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalatból mondom, hogy nagyon szar életed lesz ha nem hagyod ott ezt a f.aszkalapot.Változni a dolog nem fog.
2013. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, csak azt alázzák meg, aki hagyja! Ne hagyd magad! Ha felveszed amiket mond, eléri a célját, és belül örül! Egyik füleden be, másikon ki, esetleg szépen kedvesen elmondhatod, hogy nincs igaza, és alaptalanul ne rágalmazzon! Továbbá ne akarj te neki megfelelni, csakis magadnak! Anyóspajtás ha egyszer eldöntötte, hogy nem vagy jó, akkor bármit teszel, nem is leszel soha az...
2013. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld kéz! Anyósom itt nálunk köztiszteletben áll, korábbi munkáját mindenki elismeri (tanár volt), s így nekem is meg kell adnom neki a kellő tiszteletet. Régóta igyekszem már javítani a helyzeten, de érzem, hogy nem igazán szeret... De remélem, egyszer sikerül neki megfelelnem, s szeretni fog úgy, ahogyan a fiát is.
2013. jún. 29. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát akár űrpilóta is lehetett volna, akkor is egy suttyó paraszt, és küldd el melegebb éghajlatra.


Két dolgot tehetsz: vagy visszaszólsz, és otthagyod, tehát nem vitatkozol vele, csak belé fojtod a szót, vagy ha kezdi a hülyeségeit, fogod magad, egy szó nélkül kimész, bemész a hálószobádba jól bekú.od az ajtót magad után és beteszel egy jó kis számot, amit felhangosítasz maxra. Ajánlom Alvin és a mókusoktól a Bizalom című számot :D :D

2013. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!