Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Dolgozó családanyák, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó családanyák, mennyit dolgozik a férjetek?

Figyelt kérdés
Az enyém rengeteget, reggel 8-tól van hogy éjfélkor ér haza. Sokszor nincs hétvége, semmi, nyáron 5 nap szabadsága volt, amit együtt töltöttünk. Én is dolgozom, 1,5 éves a babánk, egy hónap múlva kezdi a bölcsit. Kezdek nagyon besokallni, olyan, mintha egyedülálló lennék, csak még van pluszba egy fő, akire mosni, főzni kell, de minden létező dolog az én nyakamba szakad a házimunka, gyereknevelés, ügyintézés, kocsi, minden. Kapcsolatunk szinte nulla, amikor hazaér bedől az ágyba, vagy már én is alszom. Hónapok óta nem beszélgettünk, néha van 1-1 villámszex és ennyi. Nem érzem, hogy párom lenne, lassan csak a "nyűg" van vele, és úgy érzem, jobb lenne ténylegesen egyedül. Kértem már, hogy dolgozzon kevesebbet, de mindig van valami indok, hogy miért kell ezt meg ezt a plusz munkát elvállalnia. Bővel megélnénk az állandó keresetéből és az én fizetésemből. Hogy hassak rá? Van/ volt még valaki ilyen helyzetben? Hogy alakultak a dolgaink?

2013. aug. 13. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha vannak szüleid menj el hozzájuk 1-2-3 hétre és akkor lássuk mit tud egyedül ennyi meló mellett! Tud-e magára főzni, mosni vagy csak elvinni a mosodába. És akkor talán belátja, hogy SAJÁT MAGÁRA nincs 10 perce, akkor vajon mit érezhetsz Te!
2013. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

8-fél5-ig,mint én.

Megélünk kettőnk fizujából,tudunk félretenni.

Jó lenne többet,de én megmondtam,nincs plusszmunka,mindenhol azt látom,a kapcsolat rovására megy.

Sokra mennék azzal,ha több lenne a bankban,de a férjem nem látnám...

Sokan hülyének néznek emiatt,amikor kiderül (olyat dolgozik,amivel tudna maszekolni,de sosem megy),de nem érdekel,kell a kettesben és hármasban töltött idő.

2013. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Egy élete(TEK) van. Melyik jobb, ha mellette van: Pénz vagy Te/Ti?
2013. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak azért h*lye kérdés mert ha meg munkanélküli lenne az lenne a gond inkább örülj hogy keresi a lóvét és nem csak viszi!
2013. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is 2-3-as válaszoló pártján vagyunk...persze így több pénzünk van, de mire megyünk vele? Utazni nem tudunk, programokat nem tudunk csinálni, nem tudjuk kiélvezni a családi életünkben, hogy van, mert lassan nincs család!

utolsó: szerencsére nem munkanélküli, és ahogy ismerem nem is lesz az, elég jó a szakmájában, jó a híre is. Pont azt mondom, hogy elég lenne a szimpla munkahelye, nem kellene minden szabadidejében plusz melókat bevállalnia. Már olyan, mintha menekülne itthonról. Aztán sír, hogy mindenről lemarad a gyereknél...

2013. aug. 13. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Az lehet hogy nem kéne annyit vállalnia de lehet azért teszi hogy később bármit megvehessen a családjának legalábbis találkoztam már ilyen emberrel az meg hogy siránkozik hogy lemarad valamiről azért van mert a pénz megkeresése miatt lemarad fontos dolgokról!
2013. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Ja és még annyit hogy tök mindegy hogy dolgozik és mi a foglalkozása bármikor munkanélküli lehet!
2013. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Pénz csak addig fontos míg megvan minden alap dolog ami kell a mindennapokban. (Nem-nem a sportkocsi és a bejárónő meg a Sesel szigetek). Ami ezen felül jön az a plusz. De ha nincs idő kiélvezni azt a pénzt csak gürizik az ember akkor rámehet a családjára meg az egészségére. Értelme nincs. Mit nem értenek ezen a válaszadók, nem tudom.
2013. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

8

CSak tudod pénz beszél kutya ugat!

Ergó ha nincs elég pénzed baszhatod a családod meg az egészséged mert nem sokat érsz majd vele!Az meg hogy ki kell élvezni azt amennyi van ahhoz meg is kell azt keresni!

2013. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es, mint írtam, nagyon szépen megélnénk a kettőnk alapfizetéséből is. Még bejárónőre is futná!
2013. aug. 13. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!