Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Dolgozó családanyák, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozó családanyák, mennyit dolgozik a férjetek?

Figyelt kérdés
Az enyém rengeteget, reggel 8-tól van hogy éjfélkor ér haza. Sokszor nincs hétvége, semmi, nyáron 5 nap szabadsága volt, amit együtt töltöttünk. Én is dolgozom, 1,5 éves a babánk, egy hónap múlva kezdi a bölcsit. Kezdek nagyon besokallni, olyan, mintha egyedülálló lennék, csak még van pluszba egy fő, akire mosni, főzni kell, de minden létező dolog az én nyakamba szakad a házimunka, gyereknevelés, ügyintézés, kocsi, minden. Kapcsolatunk szinte nulla, amikor hazaér bedől az ágyba, vagy már én is alszom. Hónapok óta nem beszélgettünk, néha van 1-1 villámszex és ennyi. Nem érzem, hogy párom lenne, lassan csak a "nyűg" van vele, és úgy érzem, jobb lenne ténylegesen egyedül. Kértem már, hogy dolgozzon kevesebbet, de mindig van valami indok, hogy miért kell ezt meg ezt a plusz munkát elvállalnia. Bővel megélnénk az állandó keresetéből és az én fizetésemből. Hogy hassak rá? Van/ volt még valaki ilyen helyzetben? Hogy alakultak a dolgaink?

2013. aug. 13. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező:

Az már más ha megélnétek de én sehol nem látom hogy azt írtad volna hogy jól megéltek így nem értem miért h*lyézel le burkoltan!Én sehol nem látom azt hogy le lenne írva hogy elég nekünk az alap fizetés!

2013. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Bővel megélnénk az állandó keresetéből és az én fizetésemből."


amúgy meg korántsem hülyéztelek le burkoltan: ne láss bele dolgokba olyat, ami nincs! Nem a bukó gyakorisok közé tartozom.

2013. aug. 13. 14:54
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Ja igen most már látom csak az az l betű a végén érdekes volt!
2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
igen, elírtam, nem vettem észre. szóval javítok: * Bőven megélnénk...
2013. aug. 13. 14:58
 15/20 anonim ***** válasza:

8-as 9-esnek.

Akkor is meg kell találni az arany középutat. Mert ez nem élet, ha valakinek ennyi a melója. Ha elveszti a családját emiatt akkor tökmindegy, hogy mennyit keres. Legalábbis én így vagyok evvel, hogy éljünk szegénységben, de EGYÜTT, mint sok lóvéval, de nem is ismerjük egymást.

2013. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%

15

Az tény hogy nem kell minden időt a munkahelyen tölteni de azért az is túlzás hogy inkább szegényen élni mert az csak a gyereknek árt ha szinte alig élnek meg a szülei!

2013. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mélyebb a probléma gyökere, valamiért menekül otthonról. Ennek kellene utánamenni, de nem falhoz állítós módszerrel, hanem finom rákérdezéssel.


OFF:

"Pénz csak addig fontos míg megvan minden alap dolog ami kell a mindennapokban. (Nem-nem a sportkocsi és a bejárónő meg a Sesel szigetek)."


Bocsánat, lehet, hogy én vagyok h.ülye a földrajzhoz, de hol vannak a Sesel szigetek? Életemben nem hallottam róluk.

2013. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17.

nyilván erről van szó:

[link]

2013. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%
Csütörtök kivételével reggel 8-12-ig dolgozik, majd házhoz megy, ha szükséges, de előtte hazajön ebédelni. Így is legkésőbb 3-ra itthon van, de ez kirívó eset, általában 2-re végez az egy órás ebédszünettel. Csütörtökön viszont nem megy házhoz, és délután 4-6-ig dolgozik. Orvos. Hétvége mindig szabad, ügyelet nincs (készenlét van, hétköznap délután 4-ig hívhatják, de a mentőt szokták szerencsére). Én jelenleg itthon vagyok, de jövő tavasszal munkába állok, bölcsis lesz a gyerek. A férjed szerintem szintén úgy gondolja, mint te, hogy csak nyűg vagy neki, ezért a munkába menekül. Én más magyarázatot nem tudok erre, ha anyagi gondok nincsenek, és nem ezért kell hajtani. Adj ultimátumot, ha már próbáltál normálisan is beszélni vele, de süket fülekre leltél. Vagy dolgozik látástól vakulásig, aztán mehet haza az üres házába és még a házimunkát is csinálhatja, vagy visszavesz, hogy értelmes családi élete legyen.
2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az én férjem csak a munkahelyén dolgozott, mig nem lett munkanélküli. Soha nem keresett a munkahelyén kivül egy vasat sem. Nekem biztos munkám van, olyan átlagos fizetéssel. Soha nem mentünk nyaralni, egy hétvégére sem sehova. Egyszer sem mentünk étterembe, vagy csak meginni valamit. KÉt most már felnőtt gyerekünk van. A házunk sem kacsalábon forgó kastély, repedező falak, az ajtókon is akkora a hézag, hogy átlátunk a másik helységbe. Szóval a másik véglet sem jó.
2013. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!