Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen lerobbant a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lerobbant a feleségem. Már csak a válás maradt?

Figyelt kérdés

Feleségemmel körülbelül 7 éve vagyunk együtt és ebből 4 éve házasok vagyunk.

Az a problémám, hogy napról napra egyre kevesebbet ad magára. Alig foglalkozik a külsejével, hízik. Robban le!

Régen egy nagyon csinos vonzó nő volt. Ezt nem elfogultságból mondom hanem tényleg az volt. Adott magára. Csinosan, nőiesen öltözött, sportolt, rendszeresen járt kozmetikushoz és fodrászhoz. Mindig tip-top volt. Megfordultak utána a férfiak és rengetegen megjegyezték milyen szép. Aztán valahogy a házasságunk után kezdődtek a problémák. Egyre inkább elhanyagolta magát minden téren. Azóta eléggé meghízott. Alig jár fodrászhoz, kozmetikusnál szerint egy éve nem volt. Úgy öltözik mint valami trampli. Legalább 10 évvel idősebbnek néz ki. Nem sportol, nem figyel oda az egészségérre. Semmit! Most is ül a tévé előtt egy kinyúlt pólóban a s.e.g.g.e meg majd kifolyik a fotelből, a haja meg mint egy varjúfészek.

Amikor meg finoman célozgatok neki a dolgokra teljesen felvan háborodva. Besem látja szerintem, hogy mennyire elhagyta magát és mennyire elveszítette a nőiességet. Azt sem értem, hogy tudott egy igényes, szép, csinos, vonzó nő egy ilyen igénytelen lelakott nőszemélyé válni.

Közben meg nyaggat, hogy gyereket szeretne. Én meg közben már abszolút nem is vonzódok hozzá szexuálisan. Nekem nem ez kell, én nem ebbe a nőbe szerettem bele. Én ettől a nőtől nemhogy gyereket nem akarok, de már lassan a férje se akarok lenni. Egyre kevésbé szeretem.


Jól látom, hogy semmi remény arra, hogy "visszakapjam" a feleségemet? Csak a válás a megoldás?


2013. aug. 17. 12:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
62%
ez most lehet, cikinek hangzik, de hatásos: menjetek el együtt fodrászhoz, vásárolni, edzőterembe, ilyesmik :)
2013. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
85%

Elég lelombozóan hangzik.


Mikor kezdődött ez nála? Mióta ilyen? Volt valami az életében, amikortól ez az állapot elkezdődött nála (munkanélküliség, akármi), vagy csak egyszerűen úgy gondolta, ha már feleség, nem kell adnia magára?

2013. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
93%

El kell neki mondanod, hogy már nem találod olyan vonzónak, mint annak idején. Mondd el neki, hogy mennyire büszke voltál rá, hogy mindenki elájult tőle.


Ne célozgass, mondd meg neki úgy, ahogy van. Lehet, hogy megsértődik, de legalább elgondolkozik rajta.


Kérdezd meg tőle, mit szólna, ha te is elhíznál, nem borotválkoznál, ha nem tartana vonzónak. Biztos ő is szólna neked.

2013. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos,hogy konkrétan megmondanám neki ezt ait ide leírtál! Ha megsértődik,hát megsértődik. Inkább,mint elválj olyasvalamiért amit még meg sem beszéltetek!
2013. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
94%
Ne célozgass finoman: mondd el őszintén, hogy mi a bajod, milyennek látod őt és hogy mit váltott ki belőled az ő változása. Adj neki kis időt, míg lenyeli a sértettségét és elgondolkodik a dolgon. Ha azután sem változtat... akkor már mást nem tehetsz, de ne lépj le úgy, hogy szegénynek egyszer sem mondtad el őszintén, mit várnál el tőle.
2013. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
26%
nekem az az érzésem, hogy te nem a férj vagy...
2013. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
92%
Célozgatás lótúrót sem ér! Vegyél neki kondibérletet, vagy mond, hogy holnap kirándulás akárhova, mozgásnak jó.
2013. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne célozgass, hanem közöld vele, hogy ez így nem mehet tovább. Már amennyiben te továbbra is adsz magadra, próbálod magad formában tartani a kedvéért, stb.


A fodrász, kozmetikus egy dolog, a bőrét-haját-körmét otthon is tudja ápolni, ezért nem kell feltétlenül eljárni.


Inkább vedd rá, hogy menjetek el közösen futni, túrázni, biciklizni, vagy egyéb sport, pl. ha belefér az anyagiakba, akkor a squash, netán paintball, laser tag, tenisz nagyon szórakoztatóak tudnak lenni amellett, hogy iszonyatosan megmozgatnak, ráadásul tudjátok közösen vagy barátokkal végezni.


Hívd el étterembe, moziba, színházba, olyan helyekre, ahova kicsit ki kell csípnie magát. Lepd meg egy-egy csinos ruhával és kérd meg, hogy viselje azt, ha elmentek egy baráti összejövetelre.


És HA éppen úgy néz ki, akkor dícsérd, kedveskedj neki és mutasd ki, ez mennyire tetszik neked.


Akár otthonra is meglepheted egy csinos de kényelmes szereléssel, ami neked tetszik, a kinyúlt pólóját meg hajítsd ki a fenébe. Vagy fizesd be kozmetikushoz-fodrászhoz, ha épp erre vágysz.


A pozitív ösztönzés mérföldekkel többet segít, mint a negatív. Lehet, hogy a feleségednek valami lelki baja-bánata van, és fel sem ismeri, hogy elmerül ebben az igénytelenségben. Ha sértegeted, bántod, azzal jót nem teszel neki, és valószínűleg változni sem fog; viszont ha ösztönzöd, mellette állsz, akkor nagyobb esélye a sikernek.

2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
22%
Te csak a külső adottságait szeretted? Mert nekem nagyon úgy tűnik...
2013. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
89%

Jaj fontos a külső! Nagyon is!

Kivel mutatkozol szívesebben? Kivel bújsz ágyba szívesebben? Itt nem 5 kg-ról van szó, vagy hogy le van nőve haja, hanem hogy igénytelen lett! Ki akarna ilyen nőtől gyereket? Újabb indok, hogy hízzon vagy 30kg-t meg még igénytelenebb legyen!

2013. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!